Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El akarom felejteni, de így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom felejteni, de így nem megy. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A barátnőm nemrég szakított velem. Az elején még reménykedtem, hogy újból együtt lehetünk, de már egyértelművé vált, hogy ennek semmi esélye. Szeretném elfelejteni, de van egy dolog ami ezt megakadályozza. Tudom a jelszavát mindenhova, és rendszeresen nézegetem az email-jeit, facebook üzeneteit, hozzászólásait stb. Ha ez nem lenne sokkal könnyebb lenne elfelejtenem, mivel így szinte mindig tudom hogy hol van, mit csinál, mikor jelentkezett be stb. Próbáltam már leszokni erről a rossz szokásomról de nem megy. Ha viszont megmondom neki, hogy változtassa meg a jelszavát akkor tudni fogja, hogy mit csinálok, és ezt nem akarom. Ráadásul tegnap óta levelezget egy fiúval, és olyanokat írkál neki, hogy egyfolytában rá gondol stb. Tehát szerelmes lett egy másik fiúba. Szenvedek és nem tudom mit csináljak. Bárcsak ne tudtam volna meg...
2010. okt. 3. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos, jobb, ha tudod, hogy ez a személyes adataival való visszaélés, és nem törvényes. Legjobb lenne elmondani neki.
2010. okt. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Minél késöbb mondod el, annál nagyobb szarban vagy. Lehet hogy nehéz ez az egész, de ha már másoknak irogat, akkor már télleg nincs esélyed.

Ismerkedj másokkal, és próbáld elfelejteni, még ha nagyon nehéz is! Hidd el, től kell tenned magad rajta..

2010. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!