Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 eves lanykent hogy kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 eves lanykent hogy kellene allnom a parom masfel eves gyerekehez?

Figyelt kérdés

Még nem akartam eddig vele talalkozni de mindig egyutt a parommal csak akkor nem amikor vele van a gyerek, ezert mostmar nem akarom ezt tovabb huzni mert ez igy nem jo.

Nem tudom hogyan alljak hozza, egyaltalan ha velunk van hogyan viselkedjek a parommal? Nem fogja a gyereket osszezavarni ez az egesz dolog?

Eleg ha csak kedves vagyok vele es kesz?

Bele se tudok gondolni egyenlore hogy sajat gyerekunk legyen, es még egyebkent is csak 23 eves vagyok. Nagyon felek hogy hogyan alljak hozza.


2023. jan. 22. 14:18
A kérdező szavazást indított:
Eleg ha kedves vagyok vele
Nem eleg a kedvesseg sokkal tobb kell
19 szavazat
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Még nem akartam eddig vele talalkozni de mindig egyutt vagyunk a parommal*
2023. jan. 22. 14:19
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Márpedig ha a párod úgy érzi, hogy már bemutathatja a lányát, akkor te szinte anyaként kell hozzáállj. Nem teljesen, nem is tudnál teljesen úgy tenni, mintha az lennél. De a kedvesség messze nem elég.
2023. jan. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%

Drágám tök mindegy, mert előbb utóbb irigykedni fogsz a gyerekre és az exre. :D


Csak itt a Gyakorin ezer ilyen kérdés van feltéve.

2023. jan. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
76%
Csak tudnám miért nem jó neked egy egyedülálló pali, akinek nincs a tönkrement kapcsolatából, ne adj isten házasságából gyereke? Ilyen fiatalon….
2023. jan. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Ugy mint egy 23 éves lány.

Minek ezen görcsölni? Nem neked kell nevelni vagy jövőt építeni neki. Semmilyen fekelősséged nincs.

2023. jan. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak szimplan ne akarj mindenaron megfelelni. A gyerek is egy idegen ember mint ahogy korabban a parod volt, ot is meg kell ismerned es neki is ismerkednie kell veled. Masfel evesen meg eleg picike, nagyon gyorsan es konnyen alkalmazkodik a dolgokhoz. Ne ugy allj hozza hogy oket ez a gyerek osszekoti, hanem mint egy kulonallo embert akit amiatt szeretsz meg aki es nem a korulmenyek hatasara es a novel ugyanezt, nem kell szeretned de nem rossz ha megprobalsz hozza maskepp allni es eszre venni benne a jo tulajdonsagokat is, sokkal egyszerubb mint ellensegesen fortyogni magatokban egymas miatt.
2023. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
5. En is hasonlokeppen gondolom
2023. jan. 22. 14:31
 8/23 A kérdező kommentje:

Engem az anyja nem erdekel, nem iy beszelek a parommal

Nekem semmi kozom hozza

Es a gyerekhez sincs az az igazsag

2023. jan. 22. 14:33
 9/23 A kérdező kommentje:
Beszelnek*
2023. jan. 22. 14:33
 10/23 anonim ***** válasza:
15%

A leírtak alapján téged hidegen hagynak a gyerekek akár a párodé akár másé.

Hiába emeled ki hogy még csak 23 vagy ez kortól független. Én 50 fölött is imádom a kisgyerekeket, szeretek velük játszani, másokat pedig idegesít egy gyerek jelenléte is.

Tisztázd az érzéseidet a pároddal hogy elkerüljétek a vitákat.

2023. jan. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!