Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet ? Osszevesztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ? Osszevesztünk a partneremmel. Immár sokadjára nem sikerült féken tartanom magam és elkezdtem neki sok mindenről beszélni ami bánt. O kimenekült a szitubol. Kb 1 hete nem beszélünk.

Figyelt kérdés
Bekuleskent arra gondoltam, valóra valtanam az egyik nagy szexuális almat. Dupla szopi. Mennyire működhet ? 2 éve vagyunk együtt. Jól megvagyunk egyébként,ezt leszámítva.
2023. jan. 23. 03:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Aki egy hétig baszik rám ahelyett, hogy egyenes gerinccel megbeszélné velem a konfliktust, azt én nem engedném már vissza az életembe. Aki egyszer egy vita hevében kisétál az ajtón, arra rá kell baszni.
2023. jan. 23. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Az meg mi a fsz?
2023. jan. 23. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

Egyrészt, amit az első ír.

Másrészt, mi f/$z az a dupla szopi?

2023. jan. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Két péniszt szop..ni.Egyik nagy álma.

Igazatok van,de extra gazul viselkedtem. Hisztiztem, hivogattam. Most épp nehéz életszakaszban vagyok és nem tudtam kezelni semmit. A partnerem pedig nem egy empatiahős. Nehéz megbarátkozni néha vele,h ilyen, de én szeretem.Szoval én nagyon tudok kötődni, míg a partnerem nagyon nehezen.

De szeretném ha megbocsátna. Volt már ilyen többször,H sok voltam és nem volt napokig ,sőt hetekig komm.

2023. jan. 23. 04:26
 5/12 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem ez nem jó megoldás. Attól, hogy valóra váltod egy szexuális vágyát, maga a konfliktus nem lesz megoldva.

Amúgy tuti troll vagy.

2023. jan. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

Végülis, ő képtelen támogatni és megérteni, hovatovább segíteni, te meg egy önbizalom nélküli kis lábtörlő vagy.

Így már értem. Tudod mit? Szerintem jól fogd meg magadnak ezt a férfit. Váltsd valóra minden álmát, csak el ne engedd! Még a végén megkörnyékezné a normális nőket is, és az nem tenne jót... Szóval, foggal-körömmel kaparj érte!

Amúgy ez a módszer nem Lakatoséknál szokott divat lenni?

2023. jan. 23. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
99%

Miert jutalmaznád azt hogy eltunik?

Amugy nem is vágyna ilyenre veled ha szeretne.

Ennél nincs lejjebb szerintrm

2023. jan. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha kettőt akar szni,akkor ezek szerint vagy nő,vagy meleg férfi.Utóbbi esetben pedig te lennél,a hisztis -egy másik pasi?

Nekem ez jön le...

De mindenképpen férfiként a hiszti nagyon necces,ahogy az is,hogy mindig megalázkodsz előtte. Kötődés,csak éppen rossz minden szempontból.

2023. jan. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól megvagytok egyébként, azt leszámítva, hogy nem működik a kommunikáció, nem tudjátok megbeszélni a problémákat, a párod inkább faképnél hagy és hozzád se szól. De ha egy szexuális fantáziáját valóra váltod, és megalázod magad, az biztosan megoldja azt a sok xart, amit rázúdítottál. Legközelebb meg ha bármi gondod van, egyszerűen csak kapd be neki. Legalább addig se panaszkodsz. Végül is ez is egy megoldás.
2023. jan. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez trollkérdésnek is szánalmas...
2023. jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!