Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csenddel verés ellen ez jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csenddel verés ellen ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

Mi a helyzet akkor, ha elkezd csenddel verni, amire én azzal reagálok hogy abszolút minden kommunikációs szálat elvágok, telefonszámát tiltom, fbt tiltom, stb? Ő csak viberen tiltott meg fbn letiltotta az üzeneteket, mire én felhúztam magam ezen és mindenét letiltottam tegnap este. Még nem próbált keresni. Gondolom majd fog, azért csak nem akarna elengedni, hülye lenne elengedni végleg egy ekkora barmot mint én vagyok

. Arra gondoltam hogyha majd elkezd keresni, akkor nem reagálok semmire, lehet napokig, hogy hadd essen kétségbe emiatt hogy lehet végleg elveszített, mert olyan még tényleg nem volt hogy kis időn belül ne reagáljak arra mikor egy ilyen után újra keres. Ezzel megfordíthatom a helyzetemet? Azt akarom hogy essen kétségbe hogy lehet elveszített, járjanak a gondolatai , szenvedjen, és vegyen engem jobban NŐ számba, azáltal hogy lássa hogy semmiképp se futok már utána és gondolja meg százszor hogy mégegyszer csenddel ver-e! Szóval jól meg akarom majd picit várakoztatni és szívatni. Amik voltak már köztünk , meg amiket csinált meg velem, ez kijár neki, pedig én tényleg nem vagyok kegyetlen típus és rossz is hogy ilyet kell tennem de ez van.


Szerintetek el tudok majd érni pozitív változást ezzel? Mit fogok ezzel elérni?


2022. máj. 26. 15:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Volt korábban, talán pár éve egy felhasználó, aki ilyesmivel próbálkozott. A másik fél "vette a lapot" és szakított. Illetve a maga részéről lezárta, mert azt hitte, mivel a másik nem válaszol, vége. Utána egy darabig járt ide nyígni azért maradt meg a történet.

Szerintem mindkét oldalról gyerekesen viselkedtek és értelmetlen ez kapcsolat, hiszen gyakorlatilag nincs kommunikáció, problémamegoldás stb. De a te dolgod. Ha neked kell ez a kapcsolat és úgy érzed kutyaharapást szőrével kell megoldani, akkor hajrá.

2022. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nekem kell a kapcsolat de már megint méltatlanul bánt velem azt még ő neki állt feljebb és még ő tiltogatott.. én csak azt akarom hogy kapjon észbe és bánjon velem úgy ahogy megérdemelném!
2022. máj. 26. 15:14
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne ezt a rengeteg kapacitást, ami játszmára megy el, kommunikációra fordítani? Nem a ringben vagy, meg nem megnevelni kell a másikat. Nekem ez kapálózásnak tűnik, ami hidd el, egy egészséges ember számára egyáltalán nem imponáló. Ha szereted, minek akarod, hogy szenvedjen?
2022. máj. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Én fordítanám, de úgy néz ki hogy én lennék akkor az egyetlen értelmes ember mert ő nem olyan. Nem tudok már mást tenni.
2022. máj. 26. 15:19
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kell a kapcsolat de már megint méltatlanul bánt velem


Ezt olvasd el sokszor. Rosszul bánik veled, letilt, megbánt és tojik rád. Hidd el, nem fogod megfordítani a helyzetet. Mert neked fontos. Neki te nem. Ha nem így lenne, nem tűnne el napokra újra. Volt ilyen hapsim. Csak kicsinál lelkileg. Neki meg meg se kottyan, mert neki nem számít. Hidd el, csak elvesz az életedből. Hagyd őt letiltva. Majd elmúlik.

2022. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen letiltva hagyom.. nem lesz az az isten hogy megint magamtól keressem még ha bele döglök akkor sem.
2022. máj. 26. 15:21
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Te magadtól nem keresed.

Ő akkor hogy fog téged elérni? Mert nyilván arra vársz, hogy előkerül. Valószínű idővel elő is fog - mintha mi sem történt volna, helló-helló felbukkan, igaz...? - erre vársz.

Felesleges újabb esélyt adni neki, mert ez egy ördögi kör, amiből nem tudsz győztesen kikerülni.

2022. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtök részéről nevetséges ez a viselkedés. Miért nem lehet felnőttek módjára leülni és megbeszélni a problémát, ahelyett, hogy ovisok módjára durcáskodtok?

Nem lesz ez egy hosszú életű kapcsolat...

25/N

2022. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
már jó sok ideje együtt vagyunk... én mennék, megbeszélném de akkor megint én lennék az a fél aki kapar a másik után és aki szépen próbálja megoldani a dolgokat és elegem van már ebből a szerepből. én csak egy normális kapcsolatot akarnék..
2022. máj. 26. 15:32
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

En elotte videocsetelnék más pasikkal. Ha ő csenddel ver, akkor majd van más aki hozzámszol alapon.


Amugy az ilyeneket akikben erre egyaltalán képesség van, hogy ezzel lelkiterrorizalja a PÁRJÁT, komolyan ott kell hagyni.

2022. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!