Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legdurvább dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legdurvább dolog, amit a párod veszekedés közben mondott neked? Eszedbe szokott jutni?

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Nem is a mit, hanem a hogyan.

Egyszer nagyon elborult az agya veszekedés közben és hiába próbáltam nyugodtan kezelni a dolgokat, mindent amit tudott, a fejemhez vágott. Nem ez volt a baj, mert voltak benne reális dolgok, hanem az, hogy a végén bocsánatkérés helyett azt mondta, hogy megérdemeltem a kiabálást, meg a hozzámvágott dolgokat, mindent.


Ezt most azért vállalom fel, mert sokaknak ilyenkor mi az első gondolatuk? "Minek vagy még vele, bántalmazó kapcsolat".

7 év alatt nem történt ilyen, volt ez a vita és azóta sem történt ilyen. Azért szokott eszembe jutni, mert úgy viselkedett, mint akit megszállt valami, ijesztő volt, ahogy teljesen kifordult magából. Korábban is voltak vitáink, szóval nem arról van szó, hogy ez volt az első és így meglepett, de ilyen még soha.

2023. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Ha megpróbalnam leírni, sokszorosan fennakadna a szűrőn :( De már nem a párom, a mostanival meg veszekedni se nagyon szoktunk.
2023. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez vitte eddig a pálmát "egy pestist hordozó patkányt előbb szeretnék meg, mint újra téged".
2023. jan. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Feküdt már mellettem más kva is, nem te vagy az első.


Ő volt az első, senki mással nem szexeltem. Már rég csak ex.

2023. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, azért vannak itt cifrák.

Nekem egyszer azt mondta a barátom, hogy "kibaszlak a kocsiból és látni se akarlak többet, el akarlak felejteni egy életre". Ez néhány hónappal ezelőtt volt, kibékültünk utána, de a napokban végleg szakítottunk. Ez azóta is rendszeresen eszembe jut.

2023. jan. 24. 11:26
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem párkapcsolatban történt (ott nem is voltak viták, simán csak elhagytak vagy megbeszéltük, hogy többet nem beszélünk), de a pálmát a "Sajnálom az ismerőseidet, mert ismerniük kell téged" viszi.
2023. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Párszor mondta azt, hogy tudna olyat mondani nekem amitől két napig sírnék.Hogy annyira meg tudna bántani, ha akarna. Mondjuk ez nem csúnya, inkább a mögötte lévő gondolat bánt.
2023. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem mondott még rám csúnyát. Én se rá. 4 éve járunk, szoktunk nyilván vitatkozni, de akkor sem szidjuk egymást. Aki képes ilyeneket mondani a párjának amiket itt egy két válaszoló leírt, az nagyon durva, sajnálom, hogy valaki ilyen emberrel van. Szerintem ha valakit szeretsz annak nem vagy képes ilyeneket mondani.
2023. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!