Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés alkalmával mi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés alkalmával mi volt a legdurvább amit kaptatok szóval a párotoktól?

Figyelt kérdés

Az érdekelne mi volt a legdurvább beszólás amit kaptatok a párotoktól és nagyon rosszul esett egy vita alkalmával?

És mi váltotta ki?


2021. jan. 9. 07:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
nem a veszekedés alkalmával kimondott szavak fájtak a legjobban, inkább az, amikor látszólag békésen ültünk és csiáltunk valamit, amikor beszólt valamit úgy hogy viccesnek tűnjön, de közben tudtam, hogy valójában ez jár a fejében, ez az igazi gondolata rólam.
2021. jan. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Egyrészt állandóan piszkált a +2 kg miatt ami rajtam volt. Viccnek adta elő, de komolyan gondolta és ezt tudtam. Neki egy sport lady kellett volna. Másrészt a kapcsolat végén mondta, hogy rám néz és nem hozom lázba. Sokat látott meztelenül és megunta a látványom. Természetesen nem vagyunk már együtt.

A férjem tud erről, volt emiatt bennem egy gátlás, hogy ne lásson pucéran, de mondta, hogy ez baromság és az exem egy idióta volt. Visszaállította hálisten az önbizalmamat, önértékelésemet.

2021. jan. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem szoktam elraktározni ezeket, így csak az utolsót tudom mesélni: olyan vagyok, mint “egy sátánista mániákus depressziós fekete aurával”.
2021. jan. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Olyan vagy mint anyádék... Ez nagyon bántott pedig ők se rossz természetűek ám, csak származásbeli különbségek vannak
2021. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Exem leköpött, a vita lényege már nem tudom hogy mi volt. Bolt közepén elmondott mindenféle hülyének mert meg mertem kérdezni hogy akkor mit is akar enni mert hozok hozzávalót.
2021. jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

"Még egy ilyen és elválok."

Jelzem hót bagatell dolog volt. Elváltam én. Addigra ő már nem is akart.

2021. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Engem a barátom lebolondozott , és elég indulattal beszélt egy apró egyet nem értés miatt :(
2021. jan. 9. 10:11
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
"sinter vagy! ózdi vagy, és sinter vagy! Te itt bátonyba labdába többé nem rugol"
2021. jan. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
"Azt se tudom miért vagyok még melletted"
2021. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk az előzmény az volt, hogy míg udvarolt, tök sokat kirándultunk, máazkáltunk kettesben. Azt ezek úgy egyre jobban elmaradtak. Ha mentünk is valahova, mindig 4esben, a haverjaval és annak párjával, akit utálok. Sokat sérelmeztem ezt neki.

Aztán egyszer kijelentette, hétvégén nem lesz otthon, mert megy a barátjával rallyra. Én meg megkérdeztem tőle, hogy na és velem mikor tervez valamit kettesben végre?

Azt erre az volt a válasz, hogy akkor szakitsunk, majd fizeti a gyerektartáat (kb középidős terhes voltam a fiammal), azt keressek magamnak egy szőke herceget, aki minden vágyamat kielégíti.

2napig nem szoltam hozzá utána. Kibékültünk természetesen.

2021. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!