Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan kezeljem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan kezeljem a helyzetet?

Figyelt kérdés
Félrértés történt a barátnőm és köztem. Valamit leírt üzenetben amit én nagyon félrértettem és felkaptam a vizet. Erre ő is felkapta a vizet.Pedig semmi olyan nem volt ,én értettem másképp. Nem volt szükség erre a feszültségre,de egy olyan dolgot mondott amit könnyen másképp is lehet értelmezni. Nagyon megharagudott rám. Hogy kezeljem? Ma találkozunk elvileg
2023. jan. 25. 06:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Akit érdekel mi volt az,később privátban leírom
2023. jan. 25. 06:17
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem ide?
2023. jan. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Jó hát ha nem tudod értelmesen leírni itt, akkor segítsen neked a fszom
2023. jan. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Pl.: "Ne haragudj, hogy félreértettelek"
2023. jan. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Írd le nyugodtan, arra van az oldal.
2023. jan. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Ywerd ***** válasza:
68%

Itt arról kell szerintem inkább beszélni, hogy mik azok a rejtett sérelmek,amik ezt hozzák ki belőled illetve belőle.


Tehát, ha te vagy ő kap egy érzelmi pressziót ,akkor jön elő igazából ,hogy vannak itt más gondok is ,ez az eset jól mutatja.


Ne tünetet kezeljetek, gyökérokot tárjatok fel .

2023. jan. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem foglalkoznék vele. Majd máskor egyértelműbben fogalmaz és nem értem félre. Vagy ha rendszeresen ezt csinálja, akkor nem passzolunk egymáshoz.
2023. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Komoly dolgokról ne chat en beszéljetek. Lehet nem úgy érti az ember a leírtakat mint ahogy azt a másik leírja. A hangulatot nehéz így valójában átadni.
2023. jan. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést kértek egymástól pl.
2023. jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Keress mást.
2023. jan. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!