Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom gyerekének az édesanyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom gyerekének az édesanyja ? Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? A párom el van vállva , van egy gyereke , a gyerek miatt tartják a nôvel a kapcsolatot. De elôttem titkozok, hallgat. Soha nem mond semmit mikor mit beszeltek.. ez normális igy?

Figyelt kérdés
2021. nov. 18. 06:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Igen.
2021. nov. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Tehát ne is akarjak tudni arról mikor beszéltek esetleg találkoztak? Hamarosan nekûnk is közös családunk lesz..
2021. nov. 18. 07:00
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Miért vállalsz gyereket egy olyan férfival, akiben nem tudsz megbízni? Akivel ennyit nem tudtok megbeszélni?
2021. nov. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Bizok benne , csak nem akarok nyomást tenni rá, azzal hogy érdeklôdök hogy mi mikor történt.. ezért lehet meg kellene vele beszéljem hogy mindig mindent mondjon el, csak nem tudom ezzel kapcsolatban mi a normális..
2021. nov. 18. 07:05
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Az a normális, amit megbeszéltek. Én sem kötném mindig a párom orrára ezeket a dolgokat, de ő féltékeny, ezért elmondom neki. Pedig szerintem nem kéne aggódnia miatta és nem rá tartozik, de ez van.
2021. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Engem csak azért zavar , mert úgy érzem egyek vagyunk, nem értem a titkolozást . De meg fogom vele beszèlni
2021. nov. 18. 07:09
 7/17 anonim ***** válasza:
43%
Egyek vagytok? Hány éves vagy? Egy elvált ember, legyen férfi, vagy nő, már ritkán megy úgy egy kapcsolatba, hogy "egyek vagyunk" hiszen ott a régi családja, amihez neked semmi közöd. Nem vagytok egyek. Az életetek egy része "egy" a többi nem az. Ilyenek ezek a második házasságok, kapcsolatok.
2021. nov. 18. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg jogod van tudni, és nincs helye a kapcsolatban ilyenfajta titkolózasnak. Elvált férj meg nem szokott találkozgatni az exfeleséggel, csak átadjak a gyereket és pont. Szerintem tök hülyének vagy nézve, ez a felállás nekem se felelne meg.
2021. nov. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Jogod van tudni

Mindkettőnknek van gyereke Tudjuk ki mit intéz beszél másik szülővel

2021. nov. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Ez férfi-nő különbség. Nyilván vannak kivételek, de a férfiak jó részének fontos az, hogy legyen egy (vagy több) olyan zuga az életének, aminek nem avatja be minden részletébe a párját. A férjemnek volt egy hosszú élettársi kapcsolata előttem, harap rá, ha faggatom ezzel kapcsolatban. Aggyal én is felfogom, hogy engem vett el, bizonyítja is napi szinten, hogy imád, mégis bele akarok látni az előző kapcsolatába. Nekem is volt egy hosszú élettársi kapcsolatom előtte, én simán teregetném a szennyest, de a férjemnek nincs rá igénye. Nekik a múlt az múlt, a nőknek sokszor információforrás. Mi sokszor nosztalgiázunk, ők viszont, ha tényleg szeretik a párjukat, csak rá fókuszálnak, az ex csak egy régi ismerős kötődés nélkül.


Tudom, hogy a ti helyzetetek más, hiszen gyakran beszél az exével, de bízz a párodban, ennyit tudsz tenni.

2021. nov. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!