Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az az igazság hogy, nagyon el vagyok most keseredve.

Barátommal két éve vagyunk együtt, már közel fél éve együtt is élünk .

Eddig nem veszekedtünk ,jól elvoltunk .

Nem tudom pontosan mikor kezdődött ez az egész, de már úgy érzem nem bírom tovább ,megfulladok.

Hozzá kell tennem, van neki egy betegsége amire gyógyszert kéne szednie,de mostanában néha beveszi néha nem és ez megérződik rajta. Hirtelen hangulat ingadozás, érzelem nullasága.

Eddig nem volt olyan vészes a helyzet ,elviselhető volt.

Viszont az utóbbi időben nem tudom mi lett vele. A munkahelyéről kirúgták mert sokat hiányzott, ami igaz is mert egy kis tüsszentés miatt is hetekre megy beteg állományba.

Aztán ott van az hogy nem eszik semmit. Egy felnőtt 34 éves férfi és nem tudja mikor éhes. Tudom ez hülyén hangzik, de nagyon rossz érzés folyamatosan könyörögni neki hogy egyen valamit ,főleg ha bunkó és ingerült emiatt. Mikor már evett látszik rajta hogy jobb.

Mostanában pedig állandóan van valami baja.

Neharagudjatok, hogy így fogalmazok, és nagyon szégyellem magam emiatt, de már kivagyok ettől hogy mindennapra "jut" valami.

Has fájás. Fej fájás. Fog fájás.

Megint fej, szédülés stb.

Gyanakszom arra, esetleg megnyomja neki a pszichés betegsége mert mikor barátaival futunk össze mintha kicserélték volna, semmi baja.

Vettem neki vitaminokat, nem szedi.

Sokszor hazudik is, valótlan dolgokat állít mintha megtörtént volna de közbe jól tudom hogy nem.

Inkább ilyenkor nem szólok semmit.

Mivel én nagyon rosszul viselem ha valaki beteg körülöttem , főleg akit szeretek így nagyon nehéz . Egésznap figyelem jól van e ,körbe ugrálom, kutatok a neten mit tehetnék, orvosokat nézek, imádkozom ,közbe meg a gyomorgörcsöm ki készít ami bennem van egésznap, és a sírás inger .

Így megy ez régóta, és már nem bírom.

Csúnya ilyet mondani de már nem akarok ilyen gyomor görccsel felébredni vajon ma mi baja lesz.

Arról nem beszélve milyen a viselkedése. Mindenre ami nem úgy van ahogyan ő szeretné megsértődik. Türelmetlen nagyon, és bunkó olyan szinten hogy sírok miatta.

Mára ott tartok hogy nem merek neki mondani semmi olyat, nehogy felidegesítsem,inkább csendbe vagyok .

Szeretem őt tényleg, de szakítani szeretnék viszont a lelki ismeretem nem enged. Mégis csak beteg,ilyenkor elhagyni?

Megbeszélni nem tudom vele,mert tagadja hogy baja lenne meg sértődés.

Más megoldás létezik vajon ?



2022. jan. 2. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Csak az a megoldás, ha elfogadod, hogy ő agyilag beteg, aztán keresel egy normálisat.
2022. jan. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Drogos.
2022. jan. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!