Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg, hogy szeret-e még, ha úgy érzem nem őszinte? Hogyan tudnám elérni, hogy őszinte legyen?

Figyelt kérdés
Sokáig fűzött mire bennem is kialakultak az érzések. Amikor együtt voltunk sokszor rosszul reagált dolgokra, a szexben is voltak gondok nála. Mindig meg volt róla győződve, hogy bár nagyon szeret de rosszul járnék vele minden értelemben és megbántana akaratlanul is ha együtt lennénk, és miatta nem szabad kilépnem a kapcsolatomból. Végül szakított velem, utána még én próbálkoztam de újabb kudarc után azt mondta nem akarja, mert benne elmúltak az érzések. Azóta nagyon kerül, szinte rám sem néz. Úgy érzem nem őszinte, fél, nem tudom mit tehetnék, hogy adjon a kapcsolatunknak legalább egy esélyt.
2023. jan. 25. 19:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszóval nem bír levakarni magárol:D
2023. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Szexre jó voltál, ennyi.
2023. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem a szexre ment, miatta nem volt sokáig, és már előtte elengedett. Már nincs köztünk semmi mert nem fogom üldözni, úgyhogy levakarni sem kell. De nem akarom elhinni, hogy hirtelen nem érez semmit, mert tudom hogy nem hazudott amikor azt mondta mennyire szeret.
2023. jan. 25. 20:01
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
Az érzések elmulnak.
2023. jan. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Itt most nem egy hosszú kapcsolatról van szó, hanem egy újról, és nem hiszek benne hogy 1-2 hét alatt elmúlnak
2023. jan. 25. 20:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét alatt még ki sem alakulnak.
2023. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Pár hónapról van szó, a nagyon szeretlek és a már nem érzek semmit közt telt el 1-2 hét
2023. jan. 25. 20:15
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Jól írtam én, szexre jó lettél volna, de lehet más még jobb rá, vagy barátnő háta mögött teszi ezt jó sok lánnyal...
2023. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nincs barátnő, nagyon régóta egyedül van, alig volt kapcsolata még, és nem is csajozik. A szexre kellettél abszolút kilőhető, főleg, hogy nem is arra ment rá, mintha félt volna tőle inkább halogatta (ennek lehetnek okai a problémái persze)
2023. jan. 25. 20:19
 10/14 anonim ***** válasza:

Szakított. Vége. Ami nem megy, ne erőltesd.

Pár hónap alatt még nem is ismertétek meg egymást.

"a nagyon szeretlek és a már nem érzek semmit közt telt el 1-2 hét"

Nem érez semmit.

2023. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!