Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30.31.1-én ketten leszünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30.31.1-én ketten leszünk itthon a barátommal. Nem megyünk bulizni sem szilveszterkor. Mivel tudnám feldobni ezt a 3 napot? Milyen programokkkal hogy ne legyen unalmas a 3 nap? Imádjuk egymást de félek unatkozni fogunk.

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Főzzetek finom ételeket, társasjátékozzatok, nézzetek meg egy jó filmet, menjetek el kirándulni v sétálni, találkozzatok a barátaitokkal és persze bújjatok össze minél többször :)
2008. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
viccesre és izgalmasra szeretném olyan szilveszterre amire mind2-en emlékezhetünk....:)
2008. dec. 27. 12:18
 3/10 anonim válasza:
100%
Erotikus társasjáték, gyertyás pezsgőzés, közös fürdés, masszázs, közös főzés, erotikus szerepjáték... ezer jó dolog van =) De azért a 3 nap alatt tényleg sétáljatok is, a friss levegő jót fog tenni.
2008. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is pont ezen a 3 napon leszünk együtt:) Mi szilveszter este vmi finomat főzünk majd, gyertyfény mellett megvacsizunk, pezsizünk aztán egy jó kis fürdőt veszünk majd gyertyafény mellett, aztán a többi jönni fopg magától, lényeg hogy minnél változatosabb dolgot csináljatok. A kirándulás is nagyon jó ötlet.
2008. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen mozduljatok ki. Nem tudom hány évesek vagytok, vagy milyen szinten van a kapcsolatotok, ezért nem merek javasolni semmit. Ha "kicsit idősebbek" vagytok már, akkor a fent elhangzottak jó programok lehetnek. Ha ilyesmi még nem került szóba köztetek, akkor menjtek el sétálni, korizni, este is nyugodtan sétálhattok egyet, nagyon romantikus lehet, ha találtok valami szép helyet. Közben nevessetek nagyokat, nézzetek filmeket, olyat amit mind a ketten szeretnétek, játszatok, szeressétek egymást, ha már nagyon unatkoznátok úgyis feltaláljátok magatokat. De pl a felelsz vagy mersz is elég jó és őszinte játék tud lenni, ha a pároddal játszod akkor is. Lehet tabuk és pirulások nélkül kérdezni, aztán meg dőlni a röhögéstől. :)
2008. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer, mikor 3 napig együtt voltunk, izgalmas programot terveztem. vettem 20 lufit, minden lufiba tettem egy pózt, vagy egy helyet, és felfűztem a felfújt lufikat. Egy tűvel vártam a barátomat, hogy durrantsa ki a lufikat. 2 napon át csak a lufikat durrogtattuk :)
2008. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
48%
szexeljetek jó sokat ,vigyél bele változatosságokat azt szeretik a pasik!
2008. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én részemről:


Elvinném biliárdozni, csocsózni, van a közelben egy kocsma ahol külön szobában van.


Szerveznék egy jó kis otthoni mozizást, és persze együtt szerencsétlenkedést a főzéssel.


Társasozás, kártyázás. Egyrészt szeretünk, másrészt még a sakkot is fel lehet dobni, pl. minden bábuhoz valami erotikus juttatás társul.


Masszázs, romantikus este, közös fürdés.

2008. dec. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Minden attól függ, hogy hány évesek vagytok, mert ha 20on túl vagytok akkor érdemes kimenni, de ha nem akkor igazából nem is tudom mit lehetne csinálni.
2008. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
17
2008. dec. 28. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!