Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szilveszterkor írtam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szilveszterkor írtam neki, bevallottam mindent ma pedig azt mondta hogy nem is értette amit írtam. Tényleg hülye, vagy csak nem akar róla beszélni?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor, miután visszajöttünk éjfél után a főtérről, egy haveromnál felmentem facebookra, annak a lánynak az adatlapjára, aki tetszik. Az egyik haverom mindenféle párszavas hülyeséget írkált neki ott. Aztán mikor hazaértem, hajnali 4 órakor, írtam neki egy óra alatt részegen egy üzentet, amiben leírtam hogy mennyire tetszik. Ma beszéltünk róla és azt mondta hogy nem is értette azt, amit én írtam neki.

Pedig több bekezdésben, hosszan ecseteltem mindent és még beb@szva is hibátlan helyesírással írtam mindent, a gondolataimat is értelmesen közölve neki.

Akkor most csak tényleg ilyen hülye, hogy még azt sem értette meg, vagy csak nem akart róla beszélni, ezért úgy tett, mintha nem értené?


2011. jan. 5. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

vagy csak nem akart róla beszélni, ezért úgy tett, mintha nem értené?


szerintem itt a megfejtés. A lánynak nem hinném, hogy tetszel, különben reagált volna rá.

2011. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sötét, mint Obama segge.
2011. jan. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lány létemre be kell látnom, hogy mi sokkal szemetebbek vagyunk.:( Engem mindig "normálisan" küldtek el a pasik, én meg nem is akarok megismerkedni olyan sráccal, aki egy kicsit sem tetszik...:S Lehet ő sem...:(
2011. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy nem érdekled, csak nem akart megbántani, vagy annyira nem érdekled, hogy csak átfutotta a levelet és nem fordított rá sok figyelmet:(
2011. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akar.
2011. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vagy nem kellesz neki, vagy o is be volt b@szva, es nem emlekszik semmire :P
2011. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!