Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A haverjaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A haverjaim velem akarnak lenni szilveszterkor, mind mindig, de idén itthon lesz a barátnőm is, és ő is velem akar lenni.

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. 4 éve élek párkapcsolatban a barátnőmmel, ő 19. Eddig minden évben lehetőségem volt a barátaimmal tölteni a szilvesztert, csak csajok nélkül, mert a barátnőm minden évben elutazott a szüleivel melegebb tájakra decemberben. De idén kitalálta, hogy meglep azzal, hogy ő nem megy.Ennek én piszkosan örültem tényleg, csak a haverjaim nem, amikor közöltem nekik, hogy igen, szilvesztert is itthon tölti.Nyilván leesett nekik, hogy én vele, ő meg velem akar majd lenni. Elkezdtek nekem itt lelkizni,hogy milyen szar barát vagyok ha egy nő miatt kihagyom a közös újév köszöntőt, meg hasonlók. Aztán felmerült, hogy akkor vigyük a lányokat is, és akkor minden rendben lesz, mindenki lehet mindenkivel. De ők meg nem akarják csajokkal köszönteni az évet.Én már nem tudom mit csináljak, harminchárom fele nem szakadhatok, valami megoldás kéne, amivel senkit sem bántok meg. Otthon nem maradhatok, mert akkor meg a húgom bulijába csöppennék.Előre is köszi!
2010. dec. 29. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
hülye haverjaid már bocs nem akarják csajokkal köszönteni az újévet :D istenem...
2010. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a páromat választanám:

1. a haverjaid hozzáállása miatt

2. ha már csak miattad itthon maradt

2010. dec. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

És most erre te a mi helyünkben milyen választ tudnál adni? :)


Az én válaszom: nem kérdés, hogy a barátnőmmel tölteném a szilvesztert. Az a barát meg nem barát, aki emiatt megsértődik.

2010. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem meg az van, hogy a párom nem velem, hanem a haverjaival akarja tölteni a szilvesztert...:( Ott is a haverok barátnői nem akarnak a pasijukkal lenni... persze ez mg nem kifogás... Én meg emiatt vagyok szomorú és haragszom a barátomra. Töltsd a barátnőddel! Eleve miattad maradt itthon! Meg amúgy is... Minden normális pár együtt tölti a szilvesztert!
2010. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a sok búzakereskedő!(már bocs) mi bajuk van a lányokkal? inkább melegedni szeretnének? töltsd a b.nőddel a szilvesztert! ha eddig mindig a haverjaiddal voltál szilveszterkor, ideje a b.nőddel is eltölteni! egyébként is lehet h meg is sértenéd a b.nődet! aki meg olyannagy "igazi barát" az megbocsát! nincs igazam?!
2010. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az 1. kominak is igaza van! meg az előzőnek is igen! jól mondják!
2010. dec. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha már meglep azzal hogy nem megy el decemberben máshova, akkor mindenképp a barátnőddel legyél... ennyit azért érdemel ha már itt maradt a kedvedért...
2010. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na mesélj milyen volt a szilveszter!?
2011. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmilyen...vagyis...otthon voltam a barátnőmmel, de amúgy sem tudtam volna menni sehova, mert az öcsém beteg lett. De ha nem így alakul, akkor is így lett volna, szóval így volt jó:)
2011. jan. 8. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!