Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme úgy fenntartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme úgy fenntartani egy távkapcsolatot, hogyha nem látjuk hogyan/mikor tudunk újra egy országba kerülni?

Figyelt kérdés

Egy fél évet ösztöndíjjal voltam egy másik országban, ahol összejöttem egy sráccal. Részletek: Én nyáron fogok végezni az egyetemmel és tovább szeretnék menni doktorira, benne vagyok egy kutatócsoportban régóta együtt dolgozom a témavezetőmmel, megvan a témám, ezért a random kimenni külföldre phd-zni nem opció nekem. Ezt alaposan átbeszéltük a barátommal és ő is határozottan mondta, hogy nem szeretné hogy a kapcsolat miatt feladjam azt amiért eddig dolgoztam. Neki még van hátra az egyetemből, tehát ő sem tudna ideköltözni. Nyilván ha meglesz a doktorim akkor már mobilisabb tudnék lenni. Szóba jöhet az Erasmus+ nekem, vagy más hasonló program, de arra nincs garancia, hogy biztosan megkapom tehát ez sem adhat nekünk kapaszkodót, hogy erre építsünk.

Azért írtam ezt le részletesebben, mert volt már akitől megkaptam, hogy nem szeretem eléggé a barátomat, mert akkor megoldanánk, de én nem tartom azt racionális gondolkodásnak, hogy mindent most azonnal eldobjunk azért hogy együtt lehessünk.

Szóval szerintetek van ennek így értelme?



2023. jan. 26. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ő se tud idejönni?

Ebben az esetben sajnos ennek nincs jövője.

Szerelmed lehet még több tucat, de karriered nem.

2023. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Ezt a karriert el ne engedd egy fél éves kapcsolatért. Őszintén, az én véleményem az, hogy ez így nem nagyon tud működni. Nem érdemes úgy kapcsolatba bonyolódni, hogy előre lehet tudni, hogy el kell távolodni a másiktól.
2023. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 harebell ***** válasza:
93%
Ezt ti érzitek. Én sokáig voltam távkapcsolatban, mert egy ideig mi sem tudtunk összeköltözni, de azt tudtuk, hogy fontosak vagyunk egymásnak és együtt tervezzük a jövőt. Kategorikusan nem lehet kijelenteni, hogy ez nem működik, mert mi pl azóta összeházasodtunk és együtt élünk, ismerek más ilyen párokat is. Az tény, hogy nem való mindenkinek.
2023. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!