Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme belemenni egy távkapcsolatba úgy hogy a távolság tartósan és legalább 2 évig eltartana?

Figyelt kérdés
30F
2020. jan. 3. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mert én olyan beállítottságú vagyok, aki ezt nehezen viselné. De vannak olyan emberek akiknek ez nem akadály. Neked kell eldönteni, hogy ez neked ebben a formában mennyire lenne működőképes.
2020. jan. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
48%
Hogyha nemigazan akarsz kapcsolatot...
2020. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Mi párommal neten ismertük meg egymást. Párom akkor volt 29 éves, én meg 23. Mi 4 és fél évig 200 km-es távkapcsolatban voltunk. Utána költöztünk össze. Márciusban lesz 7 éve, hogy együtt vagyunk.


Minden csak tőletek függ.

2020. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mekkora a távolság, milyen a közlekedés, mennyi szabadideje lenne a két félnek. Egy olyan kapcsolat ahol mondjuk majdnem minden héten együtt tudnak tölteni 1-2 napot simán működőképes lehet. Mi kb 100 kilométerre éltünk egymástól, eleinte meg voltunk ijedve, hogy mekkora távolság. Aztán kiderült, hogy nagyon nem az és 1 óra alatt ott vagyunk egymásnál. Szinte minden héten együtt voltunk 2-3 napot. Ez természetesen más lett volna ha mondjuk egyikőnk olyan kis elszigetelt helyen lakott volna ahová napi 2 busz jár vagy nagyon rossz a közlekedése.

Arra kell obban odafigyelni, hogy ez valóban minőségi idő legyen és ne TV előtt punnyadás. De függhet például attól is, hogy a két félnek mennyire megy az olyan kommunikáció ami nem személyesen történik. Mi például 0-24-ben beszéltünk szinte üzenetben, Skypeon, telefonon így nem éreztük a másikat távolinak és megvolt az a bennsőséges viszony mint ha sokkal többet lennénk együtt. Hogyha valaki rühelli a telefont vagy a netes kommunikációt akkor ott azért lesznek nehézségek ha beszélni sem tudtok rendesen.

2020. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

Még 18 évesen talán megpróbáltam volna.


De kizárt.

2020. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem van, csak fontos, hogy meglegyen a szándék arra, hogy megszűnjön a távolság.

Persze nem mindenkinek működik, de kellő türelem és kitartás mellett nem hiszem, hogy ne érné meg belevágni, persze nem árt némi határozottság.


Én is hasonló helyzetben vagyok, de szeretem s párom, és tudok rá várni, ha kell akár többet is, mint két év, mert úgy érzem, hogy a személyében olyan valakire találtam, akivel el tudom képzelni a jövőmet. :)


Néha nehéz, de folyamatosan tenni kell azért, hogy együtt tudjátok lenni, és kommunikáljatok annyit, amennyit csak lehet.

2020. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még 1 év is sok lenne, én nem hiszem, hogy bírnám. Mekkora távolságról van szó?
2020. jan. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez függ, hogy mekkora a távolság, hányszor tudnátok találkozni, illetve mennyi ideje vagytok együtt...

Amúgy, saját tapasztalatból, nem!

2020. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez függ a távolságtól, az életkorotoktól, a találkozási lehetőségektől.
2020. jan. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 év múlva visszatérnék a kérdésre. Addig nem mennék bele.
2020. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!