Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van így értelme? Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme? Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Több mint 2 éve vagyunk együtt és már meg is kérte a kezem . Szeretjük egymást de igazából abból a 2 évből ha össze adjuk kb 1 évet itthon sem volt. Folyton ki megy külföldre a kint élő testvéreihez és dolgozik stb hónapokon keresztül nincs is itthon úgy mint pl most is (2 hónapja). Most legalább mielőtt ki ment meg kérdezett róla engem is dee nem tudtam neki azt mondani h nem mehet mert nem tehetem meg hogy itthon tartom erovel és hagyom hogy sokkal kevesebbet keressen. Szerintem nagyon megértő vagyok vele . Sok időt ki bírtunk már külön de úgy érzem mostmar egyre jobban elegem van ebbol és nem bírom tovabb. 20 eves vagyok ( ő 22) és el szalad mellettem az egész élet konkretan úgy hogy én csak rá várok. Én tzdom hogy ez igy nem fog működni és akartam már vele szakítani de ő csak azt mondja h minden jóra fordul majd nemsokára ezt a kis időt birjuk ki stb. Elvileg januárban jönne haza de az nagyon sok idő és szerintem nem is biztos hogy akkor jön csak ő mondja vagy nem tudom... És ami a legrosszabb hogy szinte alig beszélünk.. És úgy érzem hogy ő nem is próbál időt szakítani rám. Este is amikor 9 körül haza er folyamatosan arra várok hogy írjon de nem tudunk beszélni rendesen. Pl írta hogy megy fürdeni várjam meg erre neki kb másfél óra kellett ahhoz h "gyorsan" fürödjon. De csomó ilyen dolog szokott lenni még. Én tényleg próbálok mindent ugy csinálni hogy jo legyen és ő amint ír nekem vagy hív tudjunk beszélni nyugodtan de ő nem tesz semmit ezért. Már nem tudom hogy mit csinálhatnék sokszor beszéltem már neki erről de nem változik semmi. Minden barátnőm azt mondja hogy ez nem normális amit csinálok más már rég ott hagyta volna stb és én is probaltam már de akár hányszor szoba hoztam folyton össze zavart olyanokkal hogy ő sem jó kedvebol ment ki és hogy neki se jó nélkülem. Én meg is értem csak tudom hogy nekem ezt nem lenne muszáj el viselnem és már nem is bírom sokáig.Az a baj hogy szeretem és nem is tudnék mással meg csak beszélni sem úgy nyilván ez változna de nagyon nehéz. Sehogy sem jó. Tudna adni valaki valami jó tanácsot?

2019. nov. 16. 14:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagy lehet csak én vagyok ilyen hisztis fogalmam sincs már össze vagyok zavarodva
2019. nov. 16. 14:51
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem kapcsolat szerintem.
2019. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért nem együtt mentek ki? Ha összedolgoztok, sokkal gyorsabban haladtok. Egyébként esélyes, hogy kint is van egy barátnôje.
2019. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én egyenlőre nem akarok ki menni mert van egy szalonom itt kozmetikus vagyok stb.és nem akarom ezt az egészet itt hagyni mert nem régen kezdtem el. De egyébként nem hiszem hogy lenne valakije
2019. nov. 16. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nemreg kezdted akkor pont jo lenne az idozites ,meg nincs meg a vendegkorod teljesen , akiket csak ugy itthagynal. Kozmetikus kuldoldon is tudsz lenni...

vagy beszeld meg vele ,hogy akkor mi lesz januartol. Uljetek le es beszeljetek at meddig kell ezt meg igy birni

2019. nov. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.. Még annyi hogy szerintem a nem megfelelő kommunikáció ( vagy annak a teljes hiánya) az elsődleges probléma. Szóval ha elejétől a végéig átbeszélitek hogy január végén ő hazajön és nem megy többet ki nélküled, akkor tudod hogy neked is márcsak addig kell várnod, és utána rendben lesztek
2019. nov. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hisztis.

En sem szeretnek ilyen kapcsolatot.


Es szerintem egy ilyen pasiert ne hagyd ott az epp beinditott vallalkozasodat. Nem azt mondom, hogy elvbol ne, hanem hogy EZERT a kapcsolatert ne.


(En ideiglenesen otthagytam az egyetemet, hogy kulfoldre koltozzek a baratommal, 6 honap utan szetmentunk.)

2019. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!