Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg bunkó vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bunkó vagyok, hogy nem szoktam megkínálni?

Figyelt kérdés

Tegnap este volt egy kis vita a barátnőmmel. Néztük a tv-t, elővettem egy zacskó gumicukrot, és elkezdtem enni. Már kb. a felénél tartottam, amikor azt mondta a barátnőm, hogy azért csendben megjegyzi, hogy elég önző vagyok, és folyton ezt csinálom... mármint, hogy soha nem kínálom meg semmiből, ez már sokadszorra fordul elő, és baromi udvariatlan dolog, ráadásul ő mindig mindenből megkínál.

Ez igaz, ő tényleg meg szokott, viszont ez tényleg akkora gond? Gondoltam ha kér, szól, nyilván nem fogom azt mondani, hogy nem kaphat.

Valóban én vagyok a bunkó, vagy felfújja a dolgot?


2023. jan. 27. 08:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Az vagy tényleg.
2023. jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Megkínálhatnád igazán te is.

Vagy sajnálod tőle a gumicukit? 🙄😊

2023. jan. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Őszintén eszembe se jutott. Tényleg azt gondoltam, hogy ha majd kér, szól. Erre azt mondta, az még nagyobb baj.
2023. jan. 27. 09:05
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Hát igaza van, ne haragudj.

Még idegen kisgyermeket is illik megkinalni, nem még a barátnőd.

2023. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha soha nem kínálod meg, az elég nagy parasztság. Időnként mindenki szeret felfalni valamit csak egyedül, de hogy SOHA nem kínálod meg, az elég furcsa. Ő azért nem kér, mert nem akar tarhálni, az esik neki rosszul, hogy nem gondolsz rá. Nem az a két szem gumicukor hiányzik neki, hanem a törődés.
2023. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit figyelj oda jobban rá.
2023. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Rendben, ha ennyien ezt gondoljátok, biztosan igaza van, figyelni fogok erre. Egyébként azért ez így nem igaz, hogy sosem kínálom meg, de belegondolva az esetek nagy többségében valóban nem. Ez akkor tényleg önzőség?
2023. jan. 27. 09:15
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
Igen az. 🙂
2023. jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Jó, értem. De azért mondhatta volna szerintem normálisabban is.
2023. jan. 27. 09:19
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
igen igaza van, de akkor beszéljétek meg, hogy mindig, bármikor vehet akkor is ha te elfelejted megkínálni, ezzel megoldódhat a dolog.
2023. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!