Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm utálja ha cigizek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MiddleFingersUp kérdése:

A barátnőm utálja ha cigizek, ami elég ritkán fordul elő, de akkor veszekedés van belőle. Az ilyen partis estéken mindig rágyújtok, de ilyen kb 1 hónapban egyszer van, meg ha csapattársak megkínálnak úgy hetente 1-2 szál elmegy. Lent folytatom (? )

Figyelt kérdés
Tehát ha partizni megyek nem szokott velem jönni, évente talán 3-4 alkalom van hogy együtt vagyunk egy ilyen este. Na most én ilyenkor mindig cigizek, és ő ezért megsértődik, és azt mondja hogy évente 3szor-4szer vagyunk így este együtt, kibírhatnám hogy nem cigizek. Én pedig azt mondom hogy szerintem örüljön hogy nem vagyok rászokva, és ő pedig kibírhatná azt a 3-4 napot az évben. elég komoly gond neki ez a cigi, mert szitne rosszul van a szagától. ezért volt már 3-4 alkalom hogy elég szépen összekaptunk rajta. Én egy kicsit önzőségnek érzem ezt, hogy ezen a 3-4 estén nembírja ki a szagát a ciginek.. az lenne a kérdésem hogy szerintetek melyikőnknek van igaza, és mit kéne tennem?:) előre is köszönöm szépen a válaszokat! :D

2015. ápr. 2. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
ezen veszekedni elég gyerekes. szerintem nyugodtan megengedheted magadnak, hogy rágyújts. próbáljátok meg megbeszélni. bár ha nem cigizel te is kitudod bírni, hogy nem gyújtasz rá.
2015. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán végig is olvastam volna ha 3-4 mondattal kevesebb lenne...
2015. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. kommentelő, ksözönöm az értelmes választ :)

2. kommentelő, visszaolvasva sejtettem hoy számíthatok ilyen válaszra, és mivel van egy kis humorérzékem ment a zöld pacsi! :D

2015. ápr. 2. 00:21
 4/8 anonim ***** válasza:
tuti, hogy lepattintanám bár nem olvastam végig de gondolom rinyálsz a csajodról
2015. ápr. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
middle fingers up if you dont give a fuc..... :DD
2015. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan ritkán vagytok így együtt, tényleg kibírhatnád. Cserébe azok miatt a heti 1-2 szálakért és a nélkülebulibanbagózom dologért ő meg nem szól.


Egyébként tényleg hülyeség ezen veszekedni.

Nekem párom dohányzik. Én nem, csak néha bulikban. Akkor valamiért nem zavar a füst. De otthon... Egyszerüen nem kap puszit és nem megyek oda megölelni, míg el nem száll a szag, ami körüllengi és kész.

Vagy, ő bekap egy rágót, esetleg kiöblíti a száját valamivel. Ezt te is megtehetnéd.

2015. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne cigizzen. egyértelmű. én leszoktattam a feleségemet
2015. ápr. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Olyannal aki utálja a dohányzást össze se érdemes jönni mert csak nyafog, hogy jujj cigi!
2022. dec. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!