Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kívánom napi szintem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kívánom napi szintem a szexet a barátom meg 1 hetente. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kapcsolatom. Fél éve költöztünk össze.de valamiért hetente 1 szer van szex nagy ritkán van hogy 3 szor. Akkor is 80% ban én kezdeményezek. Ez egész kapcsolatunk alatt gond volt.de lehet én azért mívánom napi szinten mert fiatala vagyok? Én 18 ő meg 26.van köztünk korkulömbség bőven.de ez lehet a baj.. Egyébként ő os dolgozik meg én is. Attol még kívánom. Sokszor ha közeledet felé visszautasit. Erőltetni meg nem fogom neki. Volt hogy egy szexi ruhát vettem fel és ugy mentem be a szobába ahol volt. Nem érdekelte. Csak annyit mondott hogy öltözzek fel mert megfázok. Csak elmondom hogy nyár volt és körülbelül 30 fok. Sokan mondják hogy szép vagyok, szerintem nem ezzel van a baj. Ennek elennére szeretem. De kezdem magamat nem nőnek érezni melette.. Teljesen elveszi az önbizlamamt.hiába beszéltem vele erről. Én voltam a szex mániás. Csak azért mert mindennap kívánom. Nem tehet róla. És ezzel még szerintem nem vagyok szexmániás. Megérteném ha akkor mondaná ha napi szinten 5 ször 6 szor kívánnám. Amugy ezen kívül minden jó köztünk
2023. jan. 27. 09:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%

Nem a korkülönbség a baj.


Ez csak tipp és nem elítélni akarlak érte(!), de gondolom az a különbség, hogy ő dolgozó ember már, te meg nem. Gondolj bele ő mit csinál egész nap és te mit csinálsz. Ő valószínűleg jobban elfárad a napi dolgaiban, mint te. Ebben lehet valami?

2023. jan. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakítasz és keresel mást!
2023. jan. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

De sok ilyen kérdés van ma.

Valóban nem a korkülönbség a gond, hanem a nagyon eltérő igények. Beszéltetek már erről amúgy? Lehet, hogy nem veled van baja, csak ennyi az igénye. Az elején is ennyi volt? Milyen a munkája? Lehet, hogy amiatt nincs kedve.

2023. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1# Én is dolgozok ugyanugy



2#az elején is ennyi volt, irodában dolgozik

2023. jan. 27. 09:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 vagyok, együtt lakunk a 21 éves barátnőmmel és heti 5-6 szex van.
2023. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

röhej ez az egész, komolyan mondom.


itt tele van olyan nővel, aki nem kap szexet, holott szexin öltözik, kezdeményez, mindent megtesz.


a férfi oldalról meg ömlik a nincs szex (30-50 éves férfiak) panasz, hogy az asszony nem kezdeményez, nem érdekli a szex, halott az egész.


embertársaim, ki mond igazat? mi lehet a megoldás?



én pl. nem szeretnék szex nélkül élni, véleményem, hogy a kiegyensúlyozott kapcsolat alapja a jó szex, pont. ha ez már nem működik, egyik vagy másik fél nem kívánja a dolgot, a párját, akkor nincs értelme a kapcsolatnak. férfiak és nők vagyunk, attól is azok (nem állatias ösztön) hogy megélhetjük a szexualitásunkat.

2023. jan. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze. Ezen nem lehet változtatni, minél hamarabb szakítasz, annál könnyebben túllépsz.
2023. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

6. A ronda/kövér/stb férfiakhoz nem vonzódnak. Se a feleségük, se más nők. A nőknek persze kisebb a szexuális vágya a férfiaknál, de a nők is szexelnének. Viszont csak a jóképű és izmos/magas csávókra izgulnak.


A nők teszik a szépet, de csak azoknak a férfiaknak akikre amúgy is rengeteg női figyelem irányul már.

2023. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8



egyetértek, mindenki izgul valamire. kérdés, pl a klimax, stressz mennyire öli a vágyat, mennyire visszafordítható a folyamat.


régi mondás, hogy a legjobb nőt is unja valaki, tehát a jó test (ápoltság) keményen előny, de nem élethosszig.

2023. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Kérdező. A szexet egyik irányba sem lehet erőltetni. Azt tudom neked is javasolni, mint amit a férfiaknak szoktam. Önkielégíts, heti 6x, heti 1x meg szexeljetek.
2023. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!