Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnek ha mar eggyaltala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnek ha mar eggyaltalan nem kivanom a ferjem?

Figyelt kérdés

Lehet ezen meg segiteni? 5 eve vagyunk eggyutt, van egy gyonyoruszep 2 eves kisfiunk, de ugy erzem hogy a kapcsolatunk kezd teljesen kihulni. Valni nem akarok szeretem mert nagyon jo ember, de igy sem mehet tovabb, szegenyt csak kinozom, hogy szinte mindig visszautasitom.

Tudtok segiteni?


2010. nov. 25. 16:57
 1/7 anonim válasza:
Pusztán sajnálatból kár tovább erőltetni egy kapcsolatot. Ki tudja hátha valaki pont rád vár! Aki mellett újra boldog lehetsz.
2010. nov. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Esetleg szedsz fogamzásgátlót?ugyanis nálunk ugyanez volt a szitu,3 évig szedtem a tabit,és az utolsó 2 évben csak akkor engedtem,hogy szeretkezzünk,ha már láttam hogy szenved ettől.Abbahagytam 1 hónapja a gyógyszert,azóta a libidóm a régi.A hormontartalmú fogamzásgátlók(tabi,hormonos spirál,hüvelygyürü és társai)csökkentik a nők nemi vágyát.Maradt a gumi,igaz a párom nem igazán lelkesedik érte,de boldogabb mint volt,mert legalább visszakapta azt a nimfomán nőt,akit anno megismert.
2010. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem nem szedek semmit, sajnos, akkor legalabb tudnam hogy attol van de nem :( Az a baj hogy a sexet kivanom csak ot nem, es ez engem it teljesen kiborit. Amugy jol kijovunk meg minden csak ne erjen hozzam ugy.... Amugy tenyleg nem tudnam elkepzelni nelkule az eletem, de ez igy nem mehet tovabb...
2010. nov. 25. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológusnál jártatok már? Szerintem megéri. :)
2010. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, ilyen apróság miatt...

Beszéljétek meg...

De a végén lelépsz és gyerektartást követelsz tőle, csak azért mert a kapcsolat kicsit kihűlt....

Lehet, hogy öt éve vagytok együtt, szerintem dobjátok fel valamivel a dolgot...

Sajnos a mai emberek már nem kitartóak..

Inkább tönkretesznek egy teljes életet, mint hogysem megoldják a kis hibákat, amik után ismét teljes lehetne az élet. De mond meg miért nem kívánod a férjed???

Mert így nem tudok válaszolni...

2010. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Valason tenyleg nem gondolkodom, a fiamat vele szeretnem felnevelni.

Hogy miert nem kivanom? Kezdem azzal hogy szinte mindig rossz a lehelete, kiprobaltunk mindent de semmi nem segit, es ezert nincs kedvem csokolozni vele, ha pedig nincs kedvem csokolozni akkor lottek az egesznek. Masodszor pedig idegesit ahogy kozeledik, nem tudom, regen biztos tettszett a stilusa de ma mar nem, a harmadig dolog pedig hogy tenyleg ellaposodott az egesz es hianyzik az a vibralas ami regen megvolt.

2010. nov. 25. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos a csók miatt van elbizonytalanodva. ÉS úgy közeledik ahogy. Menjetek el orvoshoz, mert ez betegségre utal!!!!


Ez legyen az első és legfontosabb, mert csók nélkül nehézkes a dolog, orvos és orvos!

2010. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!