Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem mostanában egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem mostanában egyáltalán nem vágyom a páromra (szexuálisan). Helyre lehet hozni?

Figyelt kérdés

Elég fiatalok vagyunk, szóval szánalmasan érzem magam emiatt. Sokat veszekedtünk, nehéz 1-1,5 év volt, próbáltuk helyrehozni. De úgy érzem egy nagy szakadék van bennem...

Már nem hogy rá, magamra se tudok nézni. Nem érzem magam nőnek.

Próbálkoztunk már romantikus vacsorával, új ruhák, szexi fehérneműk (hogy jobban érezzem magam a bőrömben) vagy épp hosszabb beszélgetésekkel. De semmi eredmény...



2023. jan. 27. 09:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Le is írtad az okokat. A volt férjemmel szemben egy idő után ugyanezt éreztem. Nálunk a válás volt az egyetlen megoldás.
2023. jan. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Úgy tűnik, már nem szereted, legalábbis nem úgy ahogy egy nő szeret egy férfit. Esetleg, mint egy barátot. Együtt is éltek?
2023. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Szedsz fogamzásgátlót? :/
2023. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Hármashoz csatlakozva én adnék egy esélyt fogigátló nélkül ha szeded mert az a legbrutálisabb libidógyilkos.
2023. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
ennek annyi. sok sérelem, sértődés. nem lesz jó szájíz már.
2023. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Lefordítom, amit kiértettem az általad elmondottakból: annyi volt a veszekedés, hogy a párodra nézve csak a keserűség jut eszedbe. Márpedig ki az, aki a lelki nyomorának forrására gerjed szexuálisan?


Amúgy helyre lehet hozni, csak kemény munka, tudatosság és ami a legfontosabb: két ember kell hozzá. Ez meg sokaknak nem megy, egyszerűbb azt mondani, hogy ennek már annyi, kuka.

2023. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Még nem élünk együtt.

És nem szedek fogamzásgátlót.


Köszönöm a válaszokat!:)

2023. jan. 27. 11:39
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk is rettenet nehéz volt a 3 évünk, főleg a párom miatt, mert első nője vagyok és annyi sérelmet okozott, hogy két kezem kevés számolni...

De ha azt nézem, hogy 3 évet hónapokra bontok, akkor felfelé ível a pozitív változás.

2023. jan. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Semmi sem tart örökké, úgy néz ki a ti kapcsolatotok sem. Szakíts, míg nem kezditek el egymást bántani lelkileg. Fiatal vagy még, hamar találsz és találtok mást.
2023. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
8as vagyok, miért is lettem lepontozva? Ezzel mit akartok, meghazudtolni, hogy ez történt? Sajnálom, de van olyan, hogy egy pár rosszul indul és nagyszerűen össze szoknak, ha tetszik, ha nem :D
2023. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!