Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú-lány között lehet erős,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú-lány között lehet erős, őszinte, igaz barátság?

Figyelt kérdés
Mindig azt mondják egymásnak, hogy szeretlek, imádlak, sokat vannak együtt.Mindketten azt hangsúlyozzák, hogy csak barátok és ehhez tartják is magukat. Tényleg csak barátság van köztük? Megeshet, hogy az egyik fél többet fog érezni egy idő után?
2011. okt. 20. 09:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
Csak akkor ha a lány csúnya.
2011. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
61%
ha barátként szeretik egymást nem szerelmespárként akkor igen
2011. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező, nekem lassan három éve egy lány a legjobb barátom, tehát létezik ilyen barátság, mindamellett te egy kicsit el vagy tévedve, én még életemben nem mondtam egyetlen barátomnak sem, hogy szeretem, és imádom.... Egy igaz barátságban a nyáladzás felesleges. Továbbá nem nagyon szoktam azt hangsúlyozni, hogy csak a barátom, mert felesleges, hogyha valaki megkérdezi, hogy mi most akkor járunk e, akkor kijelentem, hogy nem, de ezt nem kell hangsúlyozni. Neki van barátja, már amikor megismertem is volt, és a barátját is a legjobb barátaim között tartom számon. Ha nem lenne a srác, akkor lehetne valami, de a múltkor, amikor meggyengülni látszott a kapcsolatuk, akkor komolyan elkezdtem aggódni, mert féltem, hogy szakítanak (nagyon összeillenek). Szóval ez mindkettőnk részéről, egy baráti viszony. Amúgy hasonló az érdeklődésünk, hasonló dolgokat szeretünk csinálni, továbbá én azt kedvelem benne a legjobban, hogy azon kevés ember közé tartozik, akinek az intelligenciája, és a műveltsége messze túlszárnyalja az enyémet, és lehet tőle tanulni.
2011. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Nem nincs... Tarthat ideig-óráig ez az állapot, de nem tartós, nem erős, őszinte, igaz barátság.

Előttem szóló: Tény nem kell nyáladzani, de a barátnak is lehet, sőt szerintem kell is mondani, hogy szeretlek.

De fiú és lány között nincs a kérdésben leírt érzés....

Tapasztalat! (és nem csak az enyém)

2011. okt. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ. Ha a lány jól szop akkor igen.

Ha nem nem.


Komolyabban. Nehézkes , de lehet.

2011. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

az utolsó válaszadónak teljesen igaza van ebben! :)

Nekem is van fiúbarátom. Lassan 2 és fél éve vagyunk jóban. Sok a közös érdeklődésünk, gondolkodásmódunk, sokat tanulhatunk egymástól. Egyikünknek sincs párja. Neki azért nincsen, mert nagyon lefoglalja őt a tanulás. Nekem meg azért nincs, mert én mással vagyok elfoglalva.

2011. okt. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
bocsánat, én annak a 80%-os válaszadónak írtam :D
2011. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez vitatott kérdés. És a választ biztosan senki nem tudhatja, mert az ÖSSZES esetet nem ismeri mindenki. Van olyan eset is, amikor az egyik fél többet érez a másik iránt, de úgy tartom, hogy vannak erős fiú-lány barátságok. Nekem volt több olyan, amikor a fiú többet akart...de van 1-2 olyan barátom, akikkel már nagyon sok éve barátok vagyunk. Olyan szeretet-féle van közöttünk, testvérként tekintünk egymásra, húzzuk a másikat, de segítünk egymásnak, ha kell. És persze van olyan eset is, amikor a fiúnak is tetszik a lány és vissza is, de mondjuk csak ilyen tetszés szinten (nekem egyszerre eleve vagy 5-6 fiú szokott tetszeni, szóval ez sem para) és ettől függetlenül tök jó barátok. Na és akkor mi van? Úgyhogy én csak saját tapasztalataimból tudok választ adni: hogy létezik. Azt nem tudom, h örökké tart-e...de hát mi tart örökké?
2011. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

sok esetben igen!


Szerintem, 2 esetben nem fordulhat elő olyan, hogy egy idő után az egyik fél, vagy mindkét fél ne akarna többet...


1. Ha az egyik félnek van párja, és szereti is őt

2. ha mindkét félnek van párja és mindkét fél szereti a párját.


Ha ez a 2 nincs, akkor előbb vagy utóbb az egyik fél vagy mindkét fél többet fog érezni a másik iránt.

2011. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
jajj igen meg amit az első is mondott, ha a lánynak vagy a fiúnak nem tetszik a másik.... :)
2011. okt. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!