Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet az esély?

Figyelt kérdés

Elrontottam a kapcsolatunkat és sajnos későn vettem magam észre. A volt párom elköltözött. A hibám az volt hogy nem becsültem meg és nem vettem észre a saját hibáimat. Én már látom a hibáimat és szeretném kijavítani. Szeretem őt hihetetlenül. És már mindent megtennék mert tudom miket rontottam el. Azt mondja össze van zavarodva tudja hogy szeretem és látja hogy szeretném helyre hozni de jelenleg nem akar velem lenni. Lehet később igen ha rendbe szedte a gondolatait, de ahhoz időre van szüksége és akkor sem biztos. Elmúltak az érzések. Az lenne a kérdésem hogy véleményetek szerint vissza hozhatók e az érzelmei? Ha össze van zavarodva és távolság tartó akkor lehet e még esélyem bizonyítani vagy ha nem érdeklődik akkor valószínűleg ennek már lőttek? :(

És ha esetleg még menthető akkor én tudok e tenni azért valamit hogy vissza kapjam? Nem szeretnék nagyon rá mászni sem de félek hogy ha nem keresem túl lesz a kapcsolatunkon és elengedi. (Azt remélem hogy ez az idő azt erősíti benne hogy hiányzom neki és nem azt hogy végleg elengedje mert megkönnyebbült). Én nem tudnám elfelejteni. :(


2023. jan. 28. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Miért nem tartod tiszteletben a döntését?

Miért nem érted a nemet?

2023. jan. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
41%
Figyelj, mond ugyanezt neki el. Vagy megérti vagy nem, az intelligenciájától függ. Vagy pedig ha tényleg ennyire szereted és komolyak a szándékaid felé, akkor érdeklődj felőle minden héten legalább kétszer, "szia hogy vagy, mi újság, hogyan telt a mai napod" stb stb. Ha ez nem válik be és kioffol, más ember után kezd el szaglászni, akkor hagyd a fenébe. Vagy pedig végleg akadj le róla egy időre és majd lesz ami lesz, ha szeret téged, akkor újra fogja veled kezdeni és nyitni fog feléd újra, ha nem akkor nem veszítesz sokat, csak egy embert, aki mégha feltétel nélkül szetetsz is - akkor is ami menni akar menjen:D
2023. jan. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

2. vagyok.

Vagy tudod mit, a legjobb megoldás az, hogy hagyod a fenébe és nem érdeklődsz felőle. Hagyd, hogy a dolgok úgy alakuljanak, ahogy akarnak. Szard le az egészet, ne bonyolítsd túl. Adj neki időt, ha ezután nem fog téged akarni már, akkor ez van, epekedj más szoknyája vagy gatyája után. Ha pedig egy idő eltelte után úgy dönt újra akarja veled kezdeni az egészet és akar téged, akkor javítsd ki a hibáid, légy számára tökéletes pár.

2023. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A zaklatással csak rontasz a helyzeten!


Nem elég hogy elcseszted, de még tapadós is vagy?

2023. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
aludjá inkább!
2023. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jobb lenne ha észbe kapnál.


túl lehet lépni rajta is, mióta emberek élnek a földön túllépnek az ilyeneken több milliárdan az évezredek alatt neked is sikerülni fog.


hagyd békén!

2023. jan. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolnám, hogy dolgozz akkor magadon meg ezen a problémán, bizonyítsd be, hogy igen is képes vagy egy magasabb minőségre, és keresd meg egy idő (2-6 hónap) után. Nyilván, ha most nemet mondott és eddig fajult, csak szép szavakkal nem tudod meggyőzni, illetve a tettekhez idő és tér kell.

Persze, azt is kockáztatott, hogy időközben összejön mással, de akkor ugyanott fogsz tartani, ahol most, csak akkor már dolgoztál magadon. Sajnos az élet ilyen, ha nagyon szeretted, hosszasan fogsz szenvedni... de akkor legalább hálás lehetsz azokért a percekért, amit együtt töltöttetek, és kihasználod a lehetőséged a fejlődésed érdekében.

2023. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!