Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a régi érzésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a régi érzésnek köze lehet? Vagy ez már az újdonság izgalma?

Figyelt kérdés

Sajnos az első kapcsolatom, ami számomra tiszta szerelem volt, egy nárcisztikussal volt. Idővel úgy adódott, hogy ebbe a városba költözünk, ahol ezt az illetőt megismertem. A várossal sosem volt bajom. Sőt örülök, hogy oda szólít a munka. Viszont felötlött bennem a dolog, hogy nem csak a régi emlékek szépítik-e meg ezt a dolgot. Azóta házas vagyok, nyugodt kapcsolatban élek. Elkezdtem pedzegetni a férjemnek, hogy itt el tudnám képzelni, hogy családunk legyen. (Annó, is itt éreztem először.) Érzek némi párhuzamot és kezd zavarni. Szerintetek ez normális? Olyan, mint ha húzna vissza, az akkori érzés, amit abban a kapcsolatban éreztem. Vagy buta vagyok és ezt az érzést már a mostani párom és az adott város váltja ki belőlem?

N


2023. jan. 29. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Sz'al az ex miatt maradnál ott?

Eléggé gáz, ha úgy van.

2023. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Több év távlatáról beszélünk, és munka miatt kell költöznünk.
2023. jan. 29. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy csak a régi emlékek jönnek fel benned megborítva a lelkivilágodat, de az is lehet, hogy vannak még érzelmek az exed felé.

Kérdés, te melyiket látod reálisabbnak?

Szerintem nem tetted túl magad rajta még teljesen, most ugye látod a helyeket ahol esetleg együtt sétáltatok, stb...ez eléggé eltudja bizinytalanítani az embert.

Onnan tudom, hogy velem is volt ilyen és egészen odáig fajult, hogy egyszerűen nem tudtam az akkori kialakulófélben lévő kapcsolatomra koncentrálni, folyton az volt bennem, hogy basszus, hát itt is voltunk a volt barátnőmmel, ott is, amott is stb.

Én arra tippelnék, hogy vannak még elvarratlan szálak benned még iránta.

2023. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!