Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az egyik fél másoddiplomát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél másoddiplomát akar csinálni, ami nehezebb (jog, tanári, orvosi, gyógyszerész), akkor támogatni kell vagy szakítani?

Figyelt kérdés
Át akarja kreditáltatni a tárgyait, így a hat évből csak három vagy négy év lenne. A párkapcsolat ezt annyiban sínyli meg, hogy kevesebb közös idő van, és pár évre kitolódik az összeköltözés és a családalapítás.
2023. jan. 29. 16:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hány évesek vagytok és mennyire szeretnétek siettetni a családalapítást. Összeköltözni, házasodni, és dolgozni is lehet tanulásmellett. Oké nehezebb szak melllett nyilvan kevesebb munkát vállalni, de sok nő gyerekek mellett simán tanul is, akár nehezebb szakot akár tanarin vagy jogon is. Ezt nektek kell megbeszélni, nyilvan függ az anyagiaktól, és ha te vagy az érintett akkor eldönteni hogy mi fér bele. Szerintem ha 25 alatt vagytok akkor 3 év az nem számít soknak. 30 körül már neccesebb, mert ha valaki 30-32 évesen még tanul és családalapítás elött dolgozni is szeretne, netan komolyabb karriert csinálni, akkor már kicsúsznak az időből. De ha 25-26 évesen végez akkor 30-32 evesen már tudnátok gyereket is vállalni.
2023. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
92%

4-es vagyok. En bevallalnam, hogy addig fizetek, ha belefer anyagilag. Nyilvan ez sok dologtol fugg. De egyebkent eleg sokan dolgoznak nappali mellett is, idealis esetben legalabb neha-neha valami alkalmi melot el lehet vallalni, amibol fizeted a kisebb kiadasaid. (Pl, ha dohanyzol, azt, ha halakat tartasz, akkor azt, erted.)

Igy meg mindig eselyesebb, hogy kitart a kapcsolat hosszutavon, mint ugy, ha csak 1-2 hetente talalkoztok eveken at.

2023. jan. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
30 felett necces. Együtt vagy valakivel, akivel még sosem éltél együtt, és lakva ismered meg a másikat, mi van, ha baromira nem működik a kapcsolatotok, amikor együtt laktok. Akkor kereshetsz másik pasit, akivel majd tudsz gyereket vállalni. Össze kell költözni minél előbb, ha ez a suli miatt nem lehetséges, akkor el kell gondolkodni.
2023. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
28%
Ha ezért szakítasz mi lesz idősebb korodban? Mi lesz ha mondjuk 10 órában kell dolgozni? Vagy mondjuk lesz gyereked, akire 24/7-ben kell figyelni. Másoknak is van párja egyetem alatt, aki ezért szakít, annak nem fontos igazán a kapcsolat
2023. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
11# vagyok, nos ha nem tudnék dolgozni suli mellett semmit (bár en ismerek olyat aki 2 gyereket nevel jogi egyetem mellett, szóval ha ez belefér akkor valamennyi munka is) én nem szivesen hagynám hogy a párom fizesse a költségeinket, (albérlet pl) en meg csak tanuljak. És fordított esetben sem szivesen állnék minden költséget 100%ig ha még nem is vagyunk összeházasodva. Esetleg ha van egy támogató szülő a tanuló embet részéről aki.állja a költségeket, és nem a dolgozó emberre hárul minden akkor rendben van.
2023. jan. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően támogatni, hisz ha elvégzi, akkor ez csak plusz, amivel jobb állása, több pénze lehet. Elég rejtélyes vagy a korotokkal, nem mindegy hogy most 26 évesek vagytok, vagy 34. Egy 34 éves, főleg ha ő a nő, nem szívesen vár még 3-4 évet az összeköltözéssel, mert akkor ha nem akar azonnal fejest ugrani es teherbe esni, akkor számíthat rá hogy jó ha 40 évesen szül. Ebben az esetben át kell gondolni hogy menne e az összeköltözés, egész pontosan tudnád e vállalni az ő költségeit, illetve hajlando e legalább alkalmi munkákra, vagy a szülei is mennyire segítik. Én ezt választanám, hogy költözzünk össze, es oldjuk meg..


26-27 évesen pedig simán meg lehet várni.

2023. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Én 24, a barátom 29. Tanulmányi osztályon 3-4 évet tippelnek. Maradtak állami féléveim.
2023. jan. 29. 17:21
 18/25 anonim ***** válasza:
97%

Hát jó lett volna, ha ezért a válaszért nem kellett volna 3 körben könyörögni. Szerintem 24 évesen baromira ráérsz még.


13-as.

2023. jan. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%

Én 40 vagyok, de én magam ösztönöztem a barátnőmet, hogy még végezze el, amit szeretne.

Úgy gondolom, egy normális párkapcsolatban támogatni kéne egymást a céljaink elérésében.

2023. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Az összeköltözéssel még 4 évet várni éppen lehet, de így kábé

nulla annak az esélye, hogy együtt fogtok családot alapítani. Mindig vannak jó kivételek, de az átlagra ez igaz.

2023. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!