Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom az elmúlt időben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az elmúlt időben, különösen az apja halála óta, akivel utáltuk egymást. Kerüli az intimitást bár a szex nagyon jó és rendszeres is, mikor otthon vagyok 2 hét kint 3 hét otthon. Hogy megcsalt volna?... nem találtam semmit de ettől még lehetet

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 16:47
 1/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

A párommal az utóbbi időben, különösen az apja halála óta, feszülté vált a viszonyunk. Kerüli az intimitást, már a közelséget, veszekedéseket provokál amit a gyerekek előtt igyekszik úgy eladni, hogy ő az áldozat. A nyílt beszélgetést róla manipulálja. Nem akar szakítani sem, pedig legalább két veszekedésünk miatt egy normális nő legalább kétszer elhagyott volna. Ezt viszon én vittem idáig. Olyan érzésem van, mintha bűntudata lenne, bár, hogy megcsalt volna, nem találtam bizonyítékot. Persze azt is tudom, hogy ha valaki nagyon kattog valamin, akkor pont ő a legfigyelmetlenebb. A szex amúgy jó vele és rendszeres, persze mikor otthon vagyok 2 hét kint 3 hét otthon, ja és én viszem a sokkal több pénzt haza. Megbarátkoztam a gondolattal, hogy talán van valakije és ha nem rúgja fel a családját, el is tudom fogadni. Igazából ezek a mindig ugyan olyan forgatókönyv szerinti veszekedéseink borítanak ki. 50 évesen, ha váltani akarna, akkor ez a legideálisabb idő mert később lehet, hogy nehezebb lehet és lehet, hogy nincs is értelme. Amúgy mindenünk megvan, jól lehet énk de mégis játszuk a hülyeségeinket, ami neki sem jó. Amúgy izgat a gondolat, hogy más is lehet a képben, nem tudom, hogy ez milyen beteg perverzió, lehet, hogy a féltékenységemet alakítottam át.

2023. jan. 29. 16:49
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked ez oké, akkor minek írtál ki egy sztorit?^^
2023. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Fura vagy. Meg a világlátásod is.

Mit vársz, mit mondjunk erre?

2023. jan. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából, arra lennék kiváncsi hogy, hogy lehet ebből a zsákutcából kilépni? Ha van valakije, nyomozzak utána és szembesítsem? Mert a veszekedéseink nagyon kiborítanak
2023. jan. 29. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem felel meg válj el ennyi az egész. Minek a nyomozgatást ha nem vagytok boldogok?
2023. jan. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért többek között mert van 2 gyerekünk és 20 éve együtt vagyunk
2023. jan. 29. 18:08
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
El kell válni, mert a gyerekeknek nem jó hát nem érted?
2023. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

A "zsákutcából" úgy keveredsz ki, hogy nem maradsz együtt olyannal, akinek lételeme a balhé. Mindegy miért veszekszik, mindegy, mi a baja, nem ér annyit, hogy szenvedj miatta.

Mert szerinted ha megcsal, és szembesíted vele, az majd megold bármit? Nem. Ug,anitt fogsz tartani, csak tettél egy csomó felesleges lépést.

Elhiszem, hogy nehéz lesz 20 év után, 2 gyerekkel, de ez a helyzet meg egyszerűen tragédia. Ha szerinted így kell élnie egy férfi mellett bárkinek is, te is elég nagy fogalomzavarban vagy.

2023. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dolgozz otthon. Az én exem akkor lett beteg féltekeny mikor kiment dolgozni es hasonloan voltunk.

Állandoan gyanusitgatott, kikeszitett.

A képzelgeseid valszeg neked us a kulfoldtől vannak.

2023. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Min tudtok veszekedni?
2023. jan. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!