Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szóltok olyan szituhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok olyan szituhoz, ahol a lány egyetemre bekerülve rendszeresen bulizik és csalja a barátját, mert amíg otthon volt, a barátja folyamatosan ellenőrizgette?

Figyelt kérdés
Ha facebookon beszélgetett egy sráccal, ment a számonkérés. A sportjáról is le kellett mondania, mert túl sok fiúval volt körülvéve, és a lány hobbija a fiú szerint elvette tőle az idejét. Osztálykirándulásról mindig le akarta beszélni, barátaival nem találkozhatott, ha a srác is ráért, sőt, ha a srác ráért, a lány nem mehetett sehova, csak hozzá
2017. ápr. 5. 13:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja, és annyira lefoglalta az idejét, hogy elszúrta az érettségijét, és bár bekerült a szakjára, nem arra az egyetemre, ahova akart menni.
2017. ápr. 5. 13:16
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

mind2 idióta

az egyik betegesen féltékeny a másik meg szimplán egy patkány


24F

2017. ápr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Azt, hogy egy gerinctelen kis lotyó. A korrekt döntés ilyen helyzetben szakítani az ilyen ellenőrizgető féltékeny barommal, nem pedig megcsalni és bebizonyítani, hogy tényleg akkora rbanc, mint amekkorának a barom pasija eddig is hitte.
2017. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez nem én vagyok, de szerintem ide jutottam volna, ha érettségi előtt nem szakítok a akkori párommal
2017. ápr. 5. 13:22
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Látod mégsem jutottál ide, mert szakítottál, ahogy ilyen helyzetben kell. Nincs mentség arra, ha valaki "ide jut".
2017. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

de most már mi gátolja, hogy szakítson azzal a dilis emberrel?

És eddig mi gátolta?

2017. ápr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az exem nem bizalmatlan volt, csak magányos. Nem voltak barátai, hobbija, társasága. Csak a munka és én voltam neki.
2017. ápr. 5. 13:35
 8/15 anonim ***** válasza:

Hülyeség ezen kattogni, mikor meg se történt.

Egyébként aki félre akar dugni, csak az ellenőrizgetés akadályozza meg, az rohadtul ne legyen felháborodva. Érdemes ilyenkor szakítani.

2017. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, az a lényeg, hogy nekem eszem ágában se lett volna őt megcsalni. Szerintem neki sem fordult meg ez a fejében. De valamelyik nap rám írt, (sokszor rám ír, menjünk el futni, elémjön a kocsijával), hogy velem akar lenni és kezdjük előről.
2017. ápr. 5. 13:39
 10/15 A kérdező kommentje:
és megkérdezte, hogy volt-e valaki más, aki miatt otthagytam.
2017. ápr. 5. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!