Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom rendszeresen dührohamo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom rendszeresen dührohamot kap otthon, idegbeteg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Màr remegek h mi lesz amibe beleköt,ha hazajön.Ha nem tud semmibe kikezdi a gyereket.

Van ugy h ok nélkül ordibàl,cirkuszol otthon.

A munkàba vidàman megy,de otthon olyan mint a savanyúuborka.Ha vmit csinàlni kell nem tudja anélkül,h ne morogna,ne lenne idegbeteg.ha szabadsàgon van is csak veszekedünk.

Ugy veszem észre,h jobban érzi magàt a munkahelyen mint otthon..lehet,h egy harmadik személy az oka..megjelent vmi nőcske..a kapcsolatunk mindig boldog és kiegyensúlyozott volt,2 éve élünk együtt az utóbbi fél évben nagyon sokat romlott.

Nem is beszélgetünk,sokszor van,h elvonul telefontnyomkodni..el is hanyagol..és ràadàsul sokszor úgy viselkedik mintha nem lenne normàlis


2016. jún. 13. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Apám ugyan ez,csak ő nem pötyög a telefonján... nem tudom mi lehet,de jó lenne tudni,mert az agyamra megy.


Ha egy mód van tapasztalatból mondom,hogy óvd meg a gyereked ettől a szörnytől.Jobban járna,ha egyedül nevelnéd fel.

2016. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MilitaryTurtle ***** válasza:
100%
Óvd meg a gyereked mindettől, előbb vagy utóbb ő is érezni fogja, ami majd jobban kicsinálja mint maga az, hogy most külön mennétek.
2016. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Közös a gyerek?
2016. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor lettem hasonló, amikor megjelent a harmadik, és persze otthon meg szarul éreztem magam, az asszony miatt is a lelkiismeret miatt is... én erre gondolok.
2016. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos őt már nem tarthatod csap alá, hogy nyugodjon le.

Nőcske lesz az.

2016. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem közös a gyerek.

De nem is értem mikor szedhetett fel vkit,amikor soha nem jár sehova,csak dolgozni

2016. jún. 13. 14:23
 7/11 A kérdező kommentje:
De a pláne meg az ha megkerdezem mi baja,elrendezi egy "semmivel"..holott lerí róla,h vmi nem oke
2016. jún. 13. 14:33
 8/11 anonim ***** válasza:
35%
Hát ezt meg kéne beszélni, normálisan, leülve, ketten, nyugodtan, őszintén. Jobb nem lesz ha semmit nem tesztek.
2016. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet hogy rengeteg munkája van, vagy stresszesek a mindennapjai, amit sajnos hazavisz.

Vagy, tényleg van valakije.

Valahogy meg kellene beszélnetek, bökje már ki hogy mi a baja!

Ez így hosszútávon nem megy.

Mi több mint egy évig éltük így az életünket, hogy a párom örökké stresszes volt, minden szarért haragudott, látszott hogy nagyon útjában vagyok. De megbeszélni nem akarta, ha kérdeztem mit tehetnék kettőnkért, azt is hárította. Szóval javítani már nem lehetett, de a mindennapok borzalmasak voltak.

De nemrég úgy döntöttem, hogy ezt nem csinálom tovább és elköltöztem. Szerencsére azért utána értelmesen meg tudtunk beszélni dolgokat, nincs anyázás.

Eléggé stresszeltem az egyedüllét gondolatától, de így utólag, sokkal jobb így, egyedül, mint abban a mindennapos feszültségben.

2016. jún. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,h beszélni se lehet vele..mert akkor egyből robban..és jön az önsajnálkozás,meg a másra kivetités,h ugy adja elő h mindenki utálja,meg h mindenki szar csak ő a tökéletes..stb...
2016. jún. 13. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!