Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan már nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan már nem tudom mit gondoljak:S?

Figyelt kérdés

A barátnőmet felhívtam ma telefonon, hogy mi ujság Vele.. erre Ő: "semmi, veled"? mondom nem sok minden. mondom "merre vagy"? mondja hogy kocsiban, és kérdem kivel, "hát ö szüleivel".. pici nevetés a háttérben. mondom "mi jónak"? mondja hogy mennek xy helyre enni. "éhesek":S

majd ki csattan olyan jó kedvű) majd nevetés a háttérben.

mondom jó majd beszélünk.. szia.. várok kicsit nem jön válasz majd letettem. (hozzáteszem nem olyanok a szülei hogy csak ugy vasárnap elmennek enni 8 kor..mikor már semmi nincs nyitva. és most nem pesti légkörre kell gondolni hanem "falusira".


majd rá 20-30 percre csörget hogy hívjam fel.felhívtam.. na mondom: "már otthon is vagytok"? "jó laktál"? mire Ő: "hát"...majd össze vissza beszél.. azt sem tudja mit mondott...sőt hogy mit mondott 5 másodperce...nagyon zavart volt. már azt mondta hogy vásárolni voltak.. mondom vasárnap 20h kor..? (mikor apja is megy hétfőn dolgozni.. nem hiszem hogy kristálycukorért mentek be olyankor...)..meg hogy korábban még azt mondtad enni mentek:S és mondom mit vettetek? hát izé... nem tudja.. mondom hogy hogy nem tudod...meg mondom jó hamar megjártátok. holott ahova mentek az ut nekik min 10 perc csak oda. + mig vásárolnak.. de kérdem én vasárnap 20h kor?

közben végig sir.. mondom mi a baj kicsim? hát mondja hogy "ő már nem tud semmit:s" mondom mit nem tudsz, na mond el nyugodtan...hát....csend... mondom mond el mert ugyis meg beszéljük mi a baj:s... nem mond semmit csak sir. na mondom jó nem erőltetem.. mondja hogy majd elmondja...hivjam fel később.


csörget fél óra mulva.. felhívom.. és mondja hogy hát elütöttek egy kiskutyát:S

(pff)

és emiatt bukott ki.. mondom ezt miért nem tudtad mondni korábban hogy... mit tudom én "kicsim elütöttünk egy kiskutyát és ez nagyon megviselt nem tudok most beszélni:S"...mondom igen? és emiatt nem tudodsz "Te már semmit"?...és jött hogy hát én nem bízom benne stb.. fel volt háborodva.. és mondja hogy inkább tegyük le. mondom helyes.. és lettettük.


Majd jön fél óra mulva az sms hogy köszöni hogy nem bizom benne mikor ez őt hát mennyire megviselte.:S és még én is igy beszélek vele..."kérdem én, mégis hogy?" mert megkérdeztem tőle mia baj.. és nem volt akkor hajlandó elmondni?...


majd rá fél óra mulva csörget hogy "hívhatom".. és mondja, mikor mondom neki hogy én ezt nem veszem be, hogy oda adja az anyukájának.. ha nem hiszek neki_:S persze mondtam hogy nem kell oda adnia mert letesszem... de... na mind1...letettük.


azután egyfolytában csörgetett.. én már a telót is kikapcsoltam. majd erre jött az sms...hogy

"ez az a nagy szerelem, még a telót is kikapcsolom."

Ti mit gondolnátok?

valamiért azt érzem hazudik...én már teljesen össze vagyok kavarodva,,,

tudom talán apróságnak tűnik.. de ennek már voltak előzményei is.. nélkülem elment bulizni(ugaz tudtam róla).. és ott lekapták.,. (amit elhittem neki hogy ő nem akarta és ellökte magától stb..)


2010. okt. 3. 23:13
 1/10 Moszuke ***** válasza:
49%

jelentem végig olvastam, de csak azért mert szép tagolt és nem folyt össze.

ennyit tudtam hozzáfűzni.

2010. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha a volt barátnőm lenne.

Most kajak megijedtem ezt olvasva olyan dezsavű kapott el.


Egy másik hapsival volt, vagy hapsikkal, más barátnőkkel és rajtad röhögnek. Kiprovokálja belőled azt, hogy még Neked legyen rossz....

Nem is kivánom részletezni, hagyd el, mert majd jön az indok, hogy nem vagy elég érett, nincs házad meg kocsid.

2010. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A legrosszabb talán az,hogy hallottad a röhögcsélést,mert gondolom a szülei nem vihognak folyamatosan,mint a lovak.?

Mivel nem több napos,hanem fél órás különbséggel beszéltetek,nekem az jött le,hogy direkt beszélt össze-vissza,nehogy már fél óra alatt elfelejtse,hogy hol volt?

Kamu az,hogy a szüleival volt,kamu a kiskutya,szerintem átvágott.


Egyébként én is voltam már ebben a helzetben.

Megbeszéltem a barátommal,hogy bemegyek a városba,és almegyünk bulizni.Vártam,vártam,de nem jött.Felhívtam,mire nagynehezen felvette,és azt mondta(este 10-kor),hogykocsiba ül.De mondom milyen kocsibe? Nem tudom! De hová mész? A nagymamámhoz!.....Persze hallottam,hogy a haverjai szakadtak mellette....

nagyon megalázó volt.Én meg futottam,hogy elérjem az uccsó buszt,hab a tortán,hogy egy bizonyos oldalon megláttam a képeét,egy lánnyal csókolózott,alatta a dátum és az időpont.....

Én hülye voltam,és elhittem neki azt,amit te a barátnődnek,hogy csak lekapták,pedíg ott volt a kép.

Már nem tenném.

2010. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszban sántikál. Mégis hogy függ össze a bizalom meg egy kiskutya elütése, ráadásul úgy, hogy ő hozza fel? Nagyon árulkodó. Ez a csaj vagy nem normális, vagy (erre tippelnék) épp megcsalt vagy meg fog.
2010. okt. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Két lábbal rúgnám ki.
2010. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ennyi.Azt akarja,hogy te szakíts vele.Tedd azt.
2010. okt. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem tud hazudni.
2010. okt. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hazudik és bolondnak néz téged,akit kedvére ugráltathat és még benned akar lelkiismeretfurdalást kelteni.Dobd ki,ennél jobbat érdemelsz!
2010. okt. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 dolgot nem írtál: mennyi idős.

Tipp: under 16.

Szal 'kislányoktól' ne várj csodát, maguk sem tudják, mit akarnak, komolytalanok, érzelmileg labilisek.

Ne foglalkozz vele, ilyennel nincs értelme küszködni. Ne hogy már te érezd sz*rul magadat az ő kicsapongásain!

Válts!

2010. okt. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ez a leányzó szépen lejáratott téged. Nem biztos, hogy valaha is be fogja ismerni, amit valójában tett vagy tenni akart (mert az ilyenekre ez nem jellemző). Én biztos baromi nagy késztetést éreznék, hogy gratuláljak a vígkedélyű szüleihez... aztán venném a kalapom és behúznám magam után az ajtót.
2010. okt. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!