Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » óóó mit csináljak hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

óóó mit csináljak hogy ne gondoljak rá? Komolyan olyan mintha újra 15 lennék.

Figyelt kérdés

borzalmas. Azthittem ebből már kinőttem, de már megint reménytelenül szerelmes vagyok, megint ábrándozom =/

Esélytelen a dolog, és ezt tudom is. de nem tudom kiverni a fejemből. már két hónapja minden nap úgy alszom el és úgy ébredek hogy rá gondolok. Tiszta idióta lettem, és én ezt nem akarom:D Csak kevés emlékem van róla, de azt ivssza-visszajátszom magamban, és még mindig olyan élénkek az emlékek, az érzések. Néha még az illatát is érzem. Nincs valami használható ötletetek hogy hogyan ne gondoljak rá végre?:D

egyszerűen csak nem akarom érezni, meguntam kész.


2010. okt. 28. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg összejönni vele, és akkor nem fog zavarni az érzés.
2010. okt. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát erre nem látok túl sok esélyt. ha meg elkezdek probálkozni csak elhuzom a dolgot és még fél év mulva is ugyanitt tartok:D
2010. okt. 28. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem kell próbálkozni, csak egy egyértelmű jelet adni, ha nem jön be, akkor meg egyszerűen elhatározod, hogy tovább lépsz.
2010. okt. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megvolt. itt állok a kis elhatározásommal a kezemben, és sz*rakodok mert a szívem sosem hallgatott az agyamra.
2010. okt. 28. 23:31
 5/5 Moszuke ***** válasza:
próbálkozz be nála, ha elhajt akkor megutálhatod és könnyebb a felejtés.
2010. okt. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!