Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom rendszeresen nem válaszol nekem, telefont meg csak akkor veszi fel, ha előre megbeszéljük?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van, elvileg azt mondta, hogy a mai nap jó neki, hogy találkozzunk, az üzenetemet láttamozta, amiben írtam h hívni fogom, erre egész délután nem veszi fel...


Bezzeg ha én szóvá teszek valamit, azt nem veszi figyelembe, de nekem mindig "el kell gondolkoznom" ha megbántottam...


Miért csinálja ezt velem? Elvileg nagyon fontos vagyok neki és szeret, ha beszélünk, akkor órákat szoktunk.



2023. jan. 29. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Nyilvánvalóan nem kezel egyenrangúként. Ha ez az elején nincs meg, később főleg nem szokott megjelenni.

Ez számomra elfogadhatatlan hozzáállás lenne, így megmondanám neki, hogy el is gondolkodtam, méghozzá alaposan, szóval ez ennyi volt.

2023. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez már nem az első eset. Már megkértem erre, hogy ne csinálja, de úgy látszik nem hatja meg...
2023. jan. 29. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Pont azért nem veszi fel , mert órákat nem akar beszélni.
2023. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem is ez a gond, hogy órákig nem akar csevegni és mivel nyomulsz kezd elege lenni.

Én értem vágysz a kedvességre, beszélgetésekre, de ha ő neki ez nem olyan fontos, nem ebben merül ki nála/kezdődik a szerelem, akkor nem egymást keresitek.

2023. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Hanyag. Egy hanyag nő bírná is az ilyet. Pontatlanság, lazaság, lesz ahogy lesz a találkozás.
2023. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Jó, de most csak hisztizel.... Elmondtad neki, nem érdekli, nem változtat, ennyire nem vagy fontos neki. Ilyenkor nem sírni kell, meg a falat kaparni, hanem szakítani vele, aztán keress ssooookkkal, soooookkal figyelmesebb párt...
2023. jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Általában 15 perc után mindig leteszem a telefont. Rokonaim megszokták. 15 perc után nagyon fárasztó számomra a lőcsei fecsi.
2023. jan. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Van más neki.

Rád akkor ér rá ha nem a másikkal foglalkozik. Akkor persze van ideje órákig.


Tudom, mert én is ezt csináltam

2023. jan. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Gondolom neked is ez volt a legjobb az összes közül úgyhogy nem értem mi a problémád. Ezt a nyomorultat te választottad. Ha nem volna neked minden így jó már rég kidobtad volna. 🤷
2023. jan. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki
2023. jan. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!