Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kihasznál pénzügyile...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kihasznál pénzügyileg? Vagy csak ennyire feledékeny?

Figyelt kérdés

A múltkor majdnem lekéste a vonatot, és ezért vettem neki jegyet, hogy ne kelljen sorbaállnia. Odaadtam neki a jegyet, amikor megjött, és azóta sem kaptam meg az árát... Pedig nem kis pénzbe került a jegy, 1500Ft. Persze én nem akarok olyan pofátlan lenni, hogy rákérdezek, hogy megadja-e a pénzem. Szerintetek ez direkt volt?

20L


2010. okt. 4. 10:28
1 2
 1/11 Szupermókus ***** válasza:
Te vissza szoktál adni a barátodnak mindent, amire meghív, vagy vesz neked valamit? Hm??? Sztem smucig vagy kicsit...
2010. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 rozika10 ***** válasza:

Te a szerelmedről beszélsz???És 1500 forinton fenn akadsz??

Hát nem jutok szóhoz!Meglátom a többi kommentet!Szerntem ha nagyon fontos az az 1500 ft kérdezz rá!!!!De szerintem igen anyagiasnak fogsz tünni!

2010. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, fennakadok rajta, mert nem vagyok úgy elengedve anyagilag... És nem szoktam hagyni, hogy ő meghívjon bármire is!
2010. okt. 4. 10:35
 4/11 gratis30 ***** válasza:
Akkor kérdezz rá!
2010. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 rozika10 ***** válasza:
Én 20500 ftot kapok egy honapba!van egy lányom egy férjem 2 kutyám meg had ne soroljam!de 1500 ft szerintem a mai világba!!!!!Semmi, főleg ha a szerelmednek adtad!És mi se vagyunk elengedve anyagilag!!!
2010. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet feledékeny, lehet neki mások ilyen téren a szokásai. Meg kell beszélni vele, azért van a szád, és azért a párod.
2010. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ha minden esetben "elkési" a vonatot oké, de ha ez egyszeri eset te vagy anyagias...


Nekem sincs túl sok pénzem, de ha kell hónapokig spórolok össze egy akár 1oooo ft-os ajándékra...sosem sajnáltam

2010. okt. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az tényleg nem akkora pénz. én múltkor hazafele hívtam meg, úgy volt h a visszautat ő fizeti, de volt fuvarunk.

2x megemlítettem neki, de nem úgy h fizesd ki, hanem csak céloztam, aztán kövi alkalommal ő fizetett odafele, és szintén volt visszafuvar.

szóval egál.

egyébként ennyi még belefér. 1500 ft nem a világ vége, én most majd 2000-rel lógok páromnak, szointén vonatjegy, és nem nyávog h adjam vissza, pedig neki sincs pénze. Mondjuk tudja h amint felváltom a pénzem megkapja :)

2010. okt. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1500 Ft nem a vég, amúgy is elköltötted volna valami haszontalan dologra. most inkább ez így nem? kapcsolatban nem kérünk számon pénzt,főleg nem 1500 ft-ot, ha 20.000 lenne szó azt már inkább megérteném :xDDD
2010. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen , még széphogy kihasznál . Csak azért jár veled hetek/hónapok/évek óta , hogy legomboljon 1500 ft -tal :)

Nehogymár fenn akadjuk ilyen apróságokon még akkor se ha nincs sok pénzed .

2010. okt. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!