Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha kiderülne az aktuális pasitokról hogy impotens?

Figyelt kérdés
Tegyük fel valami okból holnaptól az aktuális pasitok impotenssé válna, nem lenne több lepedőakrobatika. Mit tennétek?

2023. jan. 31. 21:37
A kérdező szavazást indított:
együtt maradnék vele, mert elég tehetős, maradna a maszti
együtt maradnék vele, mert szeretem így is, marad a maszti
együtt maradnék vele, de összejárnék nyilván más pasikkal kielégülni
azonnal kidobnám, és keresnék mást aki képes "ellátni a feladatát"
megpróbálnánk valami orvosi megoldást találni
csak barátok lennénk onnantól
39 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Mennyi álszent nő. A valóságban egyik sem maradna együtt egy ilyen pasival huzamosabb ideig.
2023. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%

Pár éve fennáll a probléma, dolgozunk rajta. Addig megoldom magamnak.


Nem fogom elhagyni.

2023. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Szerető és ha beleesnék mint a ló a gödörbe elhagynám.
2023. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Más, ha évtizedes házasság után prosztata problémák, pszichés problémák, depresszió miatt következik be. Akkor nem hagynám el.

Ha a megismerkedési fázisban, házasság előtt, akkor szakítanék.

Nem ítélném magam sem apáca életre, sem hogy az egészségem fenntartása érdekében megcsaljam.

Főleg, ha az ember víziója 2-3 gyerekkel boldog családi élet.

2023. jan. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

Hazudnak itt a nők. Engem elhagyott a barátnőm, mert impotens lettem.

37F

2023. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Ismerkedesi szakaszban es a kapcsolat elejen, elso 1-2 evben otthagynam, tobb ev utan nem.
2023. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Sok éves komoly kapcsolatban vagyok és szeretem annyira, hogy így is vele maradjak. Most sem a szex miatt vagyok vele, ennyi kompromisszumot tudnék kötni, mert jó annyira a kapcsolatunk, hogy megérje, nem hagynám el ennyi miatt. De persze megpróbálnánk megoldani, ha lehet.

Ismerkedésnél és friss kapcsolatban viszont őszintén szólva ez kizáró ok lenne, ott még nincs egy olyan érzelmi háttér, amiért cserébe ezt bevállaljam.

2023. jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Mivel én teljesen tökéletesnek érzem magam, és szerintem nálam tökéletesebb ember nincs is, így azt érzem, hogy nem maradnák egy "ilyen" mellett, mert akkor a tökéletességemet nem tudnám továbbadni. Tát a válasz: mégsem.
2023. febr. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Azért milyen érdekes.

A feleségem nem akar szexelni max szökőévente,de ha elhagyom vagy félre kacsintok akkor férfiként én vagyok a szemét.

De a nők lelkiismeret fordulás nélkül lelépnek és ebben az esetben ők nem szemetek.....

Pfffe...

2023. febr. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
23%
Hazug és álszent női válaszok. Össze se jönnének egy teljesítési problémával küzdő pasassal. Ha pedig "menet közben" derülne ki, otthagynák. Én már csak tudom. Nem véletlenül szedek farokállító gyógyszert huszonéves korom óta.
2023. febr. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!