Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nok\lanyok, szamotokra belefer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok\lanyok, szamotokra beleferne ez egy parkapcsolatba? Legyszi indokoljatok meg a valaszotokat.

Figyelt kérdés

Tehat kepzeljetek magatokat az adott szituba:

A parotokkal meg nem eltek egyutt, de hetente tobbszzor is talalkoztok es altalanossagban veve egyszer alszotok egyut. Nyilvan nem akarjatok ot elszamoltatni minden lepesevel kapcsolatban, de azert erdekel, hogy mit csinal a szabadidejeben. Erre pedig kiderul, hogy idonkent nonemu barataival log kettesben, amirol nekektek nem is szokott szolni. Akkor tudjatok meg, ha veletlenul elszolja magat valami mas tema kapcsan.


2023. jan. 31. 23:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
33%

Nekem erről nincsenek jó tapasztalataim. 18 éves házasságom ment emiatt. Elhittem, hogy az exem csupán jófej és szívesen barátkozik nőkkel is. Aztán kiderült sok év után, hogy némelyikkel nem csak barátság volt, csak alibiből annak lett feltűntetve.

Másik oldalról viszont: van egy férfi, akit évek óta barátomnak tekintettem. Aztán pár hete mondta, hogy valójában már régóta szeretne ágyba vinni. Mellesleg tudja, hogy van párom.

Szóval én már nem hiszek a nő-férfi barátságban. De persze attól még létezhet. De ha a párom elkezdene lógni egy másik nővel, már nem tolerálnám.

2023. febr. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem hiszek a női-férfi barátságban. Szerintem az ilyesmi képmutatás.
2023. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha titkolni próbálja az gáz, kb el is veszíteném a bizalmam és ott lenne vége a dolognak.

Amúgy alapvetően nem tartom gáznak a haverkodást az ellenkező nemmel, de a titkolózást soha nem tudnám elfogadni.

2023. febr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az hogy nem szól az fura. Vagy nem tudom, mi a párommal azért el szoktuk meselni egymasnak, ki miket szokott csinálni (nem számonkérés jelleggel), ha valaki ezt kihagyja, az olyan mintba direkt titkolna.
2023. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!