Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nok\lanyok, szamotokra belefer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok\lanyok, szamotokra beleferne ez egy parkapcsolatba? Legyszi indokoljatok meg a valaszotokat.

Figyelt kérdés

Tehat kepzeljetek magatokat az adott szituba:

A parotokkal meg nem eltek egyutt, de hetente tobbszzor is talalkoztok es altalanossagban veve egyszer alszotok egyut. Nyilvan nem akarjatok ot elszamoltatni minden lepesevel kapcsolatban, de azert erdekel, hogy mit csinal a szabadidejeben. Erre pedig kiderul, hogy idonkent nonemu barataival log kettesben, amirol nekektek nem is szokott szolni. Akkor tudjatok meg, ha veletlenul elszolja magat valami mas tema kapcsan.


2023. jan. 31. 23:26
A kérdező szavazást indított:
Titeket zavarna, ha kettesben talalkozgatna a parotok idonkent a noi ismeroseivel
Csak akkor zavarna, ha nem beszelne errol veletek.
Egyik helyzetben sem zavarna
Mindket esetben zavarna
39 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Mi mondjuk együtt élünk, de azt mondom, hogy nem kell mindent bejelenteni. Az én páromnak is van 1-2 női haverja, régebbóta ismerik egymást, mint amióta együtt vagyunk. Ismerem őket, alkalmanként én is csatlakozom hozzájuk, vagy átjönnek hozzánk, teljesen rendben van. Nem egy megbízhatatlan kiéhezett ösztönállat a párom. Amíg nem titkol, meg sunnyog, addig ez rendben van. Én is beszélek más férfival, szexuális szándék nélkül.
2023. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekem pont a titkolozassal van bajom. Nekem is vannak ferfi barataim, haverjaim, de szolok a paromnak, ha kettesben talalkozom valamelyikukkel. Nyilvan nem szamolok be minden lepesemrol es ezt tole sem varom el, viszont meglehetosen furanak talalom, hogy nem emliti meg nekem ezeket a talalkakat es rendre tok veletlen derul ki, hogy egyutt logott valakivel. Viszont a csoportos talalkozoit megemliti, vagy ha himnemu barattal talalkozik. Szoval nem tudom mit gondoljak.
2023. jan. 31. 23:35
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

Az en barátom is ez újabban.

Vannak havernők akiket én is ismerek szo szo, amikor velük lóg azt titkolja.

Máshonnan tudom meg. Megesett hogy maguk a csajok mondták.

Akàrmikor bemegy hozzájuk (pub), arrol hazudik, letagadja a szemembe mindig.


Korábban ő az volt aki arrol győzködött engem hogy nincs ferfi nő barátság én nem állhatok pasikkal szóba. Ő sem áll nőkkel.

Ez így is volt. Nem mászkált havernőkhöz, nőkhöz.


Újabban meg igen és nem egy balhé után ígérget hogy nem fog kamuzni elmondja ha bemegy, de mégis kamuzik újra.


Mellesleg a mi kapcsolatunk egyéb okokból haldoklik. Ezzel csak rátesz mégegy lapáttal mintha már nem érdekelné az sem ha kidobom.

2023. jan. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem lettem volna odáig bevallottan sem, de titkolva nem is akartam volna tolerálni. Nem arról van szó, hogy nekem mindenhez közöm van, de ilyesmit szerintem gáz titkolni. Én sem tennék ilyet, és ezt fordítva is elvárom.
2023. febr. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Miért kellene róla külön beszélni, hogy a milyen nemű milyen barátaival lóg? Nem értem, a baráti köröm 90%-ban férfiakból áll, a gyermekkori legjobb barátom, akivel 15 évig legjobb barátok voltunk, egy srác volt, teljesen alap, hogy elfogadom a másik barátait nemtől függetlenül, ha azok tényleg barátok és nem barátnak megtartott exek meg dugópajtik (az nálam kizáró ok).

Elég lenne annyit mondania, hogy a barátaival volt, mint a normális emberek. Nem kérek személyleírást, majd úgyis bemutat nekik. El is várom, hogy ha komoly a kapcsolat, a közös barátok híve vagyok.

2023. febr. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szo, hogy kulon ki kene emelnie a baratai nemet, hanem arrol, hogy amikor a nonemu barataival talalkozik kettesben magat a talalkozot nem emliti. Minden mas esetben- tehat ha vegyes a tarsasag, vagy himnemu baratokkal log- igen. Tehat nem azt mondja, hogy haverozott, hanem semmit. Veletlenul tudtam meg tobb esetben is, ezert nem tetszik a helyzet.
2023. febr. 1. 01:45
 7/14 A kérdező kommentje:
Irok peldat. Talalkozunk, megkerdezem hogy teltek a napjai, jart-e valamerre, csinalt-e valami erdekeset stb. Ha valamilyen tarsasaggal volt, azt elmeseli, illetve azt is, ha valamelyik baratjaval csinaltak valamit. Viszont amikor a nonemu barataival log, nekem azt mondja, hogy nem volt sehol, nem csinalt semmit. En pedig kesobbi random elszolasokbol rakom ossze, hogy nagyon is programozott es nem otthon ult, ahogy azt korabban allitotta.
2023. febr. 1. 01:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem akarja , hogy hisztiz miatta. Beszélj vele. Mondjuk nem kell beszámoltatni minden lépésről.
2023. febr. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem hazudna ha nem akarna hisztit
2023. febr. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél rá testkamerát. Mondd neki, hogy 24 órában kötelező használnia.
2023. febr. 1. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!