Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldön dolgozók, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön dolgozók, akik ritkán vannak otthon, hogy vagytok a bizalommal? Bíztok a nejetekben volt már problémáról?

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akárhány értelmes ügyes pasim ment ki pàr honapra csak, annyi fordult ki magábol egy beteg féltékeny állattá.

Mikor hazajönnek abba is belekotnek hogy merészelek sminkelni(színezett labello volt a számon csak és semmi több!)és ilyenekből levonják hogy amig kint van, addig én pasizom.


Az egész kapcsolat, a telefonos netes kontaktok egy őrület lesz egyszerűen.


De.

Az egyik pasim nem lett ilyen. De ez a kisebb százalék.

2023. febr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1

Azért érdekesen válogatsz, hogy annyi "pasid" kiment külföldre. Ez egy első randis kérdés, hogy mik a tervek. Egyszer belefutni egy ilyenbe még oké..., de többször is?! 🤔


Kérdező#

Én egy nagy csapattal jöttem. A többség párkapcsolatban élt otthon, meg alighogy kicsomagoltunk, már itt is. Persze lehet, hogy ők voltak a "selejtek", mások meg becsületesek...

Am. szerintem jobb párban gondolkozni. Vagy mindketten mentek, vagy egyikőtök sem .

2023. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem belefutás.

Elso párommal a nullarol kezdtük. Mindketten szülői házbol i dulva munka nélkül. Lett itthon munkánk neki is nekem is. Az elején viszont volt amikor 200 ft-unk volt összvissz. Es senki nem hitt nekem. Pl mama kért vegyek neki ezt azt es azt hitte direkt nem adok. Nem hitt nekem hogy 200 ft bol élünm jelenleg szószerint de akkor màr legalább albérletünk volt kifizetve.

Igy kezdtük. Hol en mentem ki hol ö hol, hol itthon dolgoztunk együtt. Szépen talpra is álltunk


Masik párommal eljegyzés volt es közös ingatlanra gyűjtöttünk.(a labellos) Azt mondta, én ne menjek ki(ki akartam menni), legyen a majdani gyerek miatt itthoni munkaviszonyom, en fundába gyűjtöttem, ő meg azt mondta inkabbò megy, meglesz a másik fele az önerőnek is hamar férfiak szakmunkáért többet kapnak amugy is.

Volt olyan is, akinek misszioba kellett kimennie.

Mind átmeneti.


Nem érdekesen válogatok, nagyon is komoly szerelmi kapcsolataim vannak, értelmes férfiakkal, nem kell belelátni a sz.réletűeknek a sz.réletét máséba.

2023. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*mind csak átmeneti külföldi kükönkét volt csak. Nem hosszú éveken át külön
2023. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*Meg aki az olajiparban volt araboknál. Ő vitte a pálmát. Ahogy kiment, rohamosan őrült meg. Én nemm tudom mi megy az olajfúrókutaknál a sivatagban, de idegileg nem bírják. Vele a kapcsolat sem futott sokáig de azóta is jóbarátom. Jó értelemben.
2023. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg bocs, hogy a sz*r életem beleéltem a te szép szerelmi kapcsolataidba. 😂 Lehet, ezek után én sem teszem fel a kérdést, hogy a másik hogyan/hová tervezi a jövőjét.
2023. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kamionos feleség vagyok. Eszembe sem jut megcsalni a férjemet, teljes mértékben megbízhat bennem.

Gyesen vagyok még, így gyerek mellett nehéz is lenne megoldani.

De szerintem nem ezen múlik, hogy hol dolgozik. Ha nagyon akarnám akkor megcsalnám akkor is ha a szomszéd városban dolgozna..

2023. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!