Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A biológiai óra miatt akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biológiai óra miatt akarok most gyereket?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok és az elmúlt hónapokban nagyon rám jött az, hogy szeretnék már ott tartani, hogy gyerekeim vannak. Ismerősi körben született baba tavaly, családban idén fog, lehet ez is közrejátszott. Tesómnak van 2 és látom a rossz oldalát is. De mégis vágyom rá. De ésszel meg tudom, hogy még nem jó ötlet, egy éve van csak barátom, nincs pénzünk, még jegyesek sem vagyunk én meg csak házasságban szeretnék gyereket. Neki még nincsenek ilyen vágyai.


Ez szimpla biológia lenne? Elmúlik egy idő után?


2023. febr. 4. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Biológia, de nem múlik el, csak fokozódik.
2023. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eszeddel tidod, hogy nincs meg itt az ideje, akkor nincs még itt az ideje. Ez ilyen egyszerű. Örülj neki, hogy te tudsz racionálisan gondolkodni erről a kérdésről, sajnos sokan nem képesek erre, mert ez egy ösztön, amit nem könnyű kordában tartani, még szerencse, hogy emberek vagyunk, és (ha akarunk) meg tudunk tanulni uralkodni az ösztöneinken.
2023. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nagyobb baj volt, amikor két volt osztálytársam biológia órán akart gyereket csinálni. Igazgatói intő és szülői elbeszélgetés lett a vége.
2023. febr. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
XD
2023. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nem sürgős.
2023. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 BohócKolbász ***** válasza:
100%
Inkább várj még vele. Hallgass az eszedre. Nem vagytok annnyira régen együtt. Adjatok egymásnak időt.
2023. febr. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a bslnak parzas bilogia oran nem valtott ki ilyent.
2023. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!