Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hozza mennetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hozza mennetek egy olyan pasihoz, akivel nem teljesen klappoltok, de kozben ketyeg a biologiai ora es nem valoszinu, hogy jobbat talalsz nala?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Tökéletes recept a finom váláshoz.Hajrá.
2017. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

"de kozben ketyeg a biologiai ora"


Tehát a gyerekvállalás lenne a lényeg, és azt sem bánod, ha egyedül kell felnevelned? Vagyis fontosabb az, hogy te gyereket akarsz, mint hogy milyen életet tudsz annak a gyereknek biztosítani? Na, ezt hívják önzőségnek.

2017. ápr. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy gyereket akarok? Elmulik az eletem helyesbitek, ha majd egyszer akarok,de most nem.
2017. ápr. 21. 17:53
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Az élet múlásának mi köze a házassághoz?
2017. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Mert a biológiai óra mégis mire másra vonatkoztatható?Istenem még egy észlény! Ha nem akarsz gyereket akkor meg minek a házasság?
2017. ápr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak kefélni akarsz? 😃 Abban nincs semmi! Uccu neki!
2017. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

kérdés, hogy miben nem klappolunk. kompromisszumokat muszáj kötni, mert a "tökéletes" kapcsolat nem létezik, olyan nincsen, hogy minden klappol.


de nem mindegy, hogy mi nem klappol. én azt gondolnám meg, hogy meg tudom-e kötni a szükséges kompromisszumot életem végéig?


pl ha én akarnék gyereket, de ő nem, akkor az felejtős. ha én vidéken akarok élni, ő meg Bp-n, az is felejtős. De ha én a pörköltet szeretem, ő meg a salátát, azt a kompromisszumot meg lehet kötni, szerintem.

2017. ápr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
Én 16 évvel ezelőtt így mentem férjhez. Akit nagyon szerettem az elhagyott. Sokáig senki sem kellett, mert az igazit vártam. Közben fájt a szívem, ha egy babakocsit tologató nőt láttam. Megismertem a férjem, nem voltam szerelmes. Meghatott, hogy úgy éreztem Ő szeret. Egy rendes, átlagos férfit láttam. 16 éve együtt vagyunk, 2 gyerekünk van. Szerintem próbáld meg!
2017. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Miért gondolják a férfiak, hogy a "biológiai óra" dologgal lehet szexre zsarolni a nőket?
2017. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
@9 mivaan?ez most hogy a búbánatba jön ide? Cicamicánk hangosan gondolkodik,nem pedig a faszi állította választás elé.De még ha úgy is lenne legyen már bennetek annyi önállóság,hogy nem mindenért a tetű férfiakat okoljátok!
2017. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!