Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a barátnőmnek nincs élete a kapcsolaton kívül és semmi nem motiválja?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek a kapcsolaton kívül nincs szociális élete. Itthonról dolgozik, egyedül van amíg én munkában vagyok. Amikor hazaérkezek egész nap a nyakamon lóg. Sokat vagyunk együtt, mindent együtt csinálunk. A gond, hogy én szeretnék nélküle is tölteni egy kis időt. Szeretnék kimozdulni a haverokkal, van hobbim is amiben ő nem vesz részt. Sokszor már az is gond ha kicsit később jövök haza a munkából.

Mondtam neki, hogy jó lenne ha lennének barátnői akikkel csajos estéket tarthatnának. A válasz mindig az, hogy neki vannak barátnői csak ki vannak költözve külföldre, de rendszeresen beszélget velük neten(gondolom míg én nem vagyok itthon). Tanácsoltam, hogy menjen be irodába dolgozni, legyen társaságban...persze ez se felelt meg neki.

Talán nem is az zavar, hogy mindig együtt vagyunk, inkább az, hogy nincs semmi hobbija. Szokott jönni ötletekkel de azok csak amolyan fellángolások. Például mondta, hogy tanuljunk meg teniszezni. Megvettük a felszerelést, voltunk párszor de már unja. Voltunk asztaliteniszezni mert ő azt is "szereti"...veszekedik velem, hogy miért nem adom szépen a labdát, hogy egy helyben állva tudja visszaadni. Nincs egy csepp motivációja. Szabadidejében játszik a telefonon vagy sorozatot néz.


2022. dec. 5. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Otthagyni. Eltér az eletvitel, ami előbb utóbb ahhoz fog vezetni, hogy ki akar sajátítani, amit te nem fogsz eltűrni.

Úgyhogy más választás nincs, elvégre adtál már neki esélyt a változásra és ő mégsem tesz semmit...

2022. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Exem kb. ugyanilyen volt, egy idő után már elég zavaró volt számomra pedig szerettem nagyon. Más dolgok miatt, de szakítás lett a vége.
2022. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Küld rokonokhoz , szülőkhöz, keress neki olyan hobbit amit egyedül is tud csinàlni.


Ez a kapcsolat addig tart , amíg az idegeid bírják, vagy másik variáció hogy talál magának tényleg valami hobbit, megismerkedik valakivel , akivel hirtelen Túúúl nagy lesz a vonzalom , és lelèp

2022. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Támogasd és kérd meg, hogy a saját érdekében kezdjen el pszichológushoz járni, mert nem jó dolog a depresszió. Esetleg segíthetsz neki hobbikat találni.
2022. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem a te dolgod, hogy hobbit keress neki, felnőtt ember elvileg. Amúgy igen, olyan hobbit kellene találnia, amit egyedül is tud csinálni, tehát a páros sportok nem jók.


Én nő vagyok ugyan és nekem sincs túl sok szociális életem, de egy ilyen társ engem is megőrjítene. Egyáltalán nem megoldás, hogy mindig rajtad lóg, és ez hosszabb távon nem is tolerálható. Ez intelligencia kérdése is.

2022. dec. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Régen volt valami hobbi amit szenvedélyesen csinált? Esetleg azt vissza lehetne hozni
2022. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Ő ilyen. Ez van. Ha nem tetszik, tovább kell lépned. Az egy illúzió, hogy megváltoztatsz emberekezt. Amúgy,ha neked van hobbid, egyszerűen csinálod nélküle és elmehetsz haverozni is nélküle. Nem kell gondolkodnod,hogy ő mit csinál, vagy nem csinál, mert az az ő dolga.
2022. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%

Én megértem a barátnődet, én is introvertalt vagyok és nagyon szeretem a párom:D.

Viszont nektek le kéne ülni beszélgetni, nyugodtan, hogy mit szeretnétek változtatni.

Például minden embernek szükséglet, hogy együtt legyen és külön is a párjával, és te nagyon szeretsz haverozni, horgászni vagy ami éppen a hobbid.

És látod, hogy neki talán nincs erre igénye, ezt te elfogadod. De ő is fogadja el, hogy neked pedig van.

Ha esetleg hisztizni kezdene, a tényleg normális és emberi igényeid és érveidre, ott inkább az érettségével van a probléma.

2022. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!