Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a férfiak többsége ?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem a férfiak viselkedését. Van egy férfi akivel elvileg szimpatikusak vagyunk egymásnak, de nem ír egy szót sem soha.


Már vagy 1 hete beszéltünk utoljára de azóta egy betűt nem írt. És nem azért nincsen kedvem írni neki, mert nő vagyok, hanem mert annyi próbálkozásom volt már. Folyton nekem kellett érdeklődni felőlük és ebből kezd elegem lenni.


De az a furcsa az egészben, hogy személyesen meg tök rendes, kedves, aranyos, figyelmes. Viszont ha én nem írok neki akkor ő annyit nem kérdez: élsz e még?


Nem várom el, amit a legtöbb nő: írjon nekem 0-24-ben. Mindössze annyi jól esne, hogy szia vagy hogy vagy ?


Legalább látnám az érdeklődést.



2023. febr. 5. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
14%
De, elvárod
2023. febr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Te a falat kaparod, őt meg nem érdekled. A szimpátia még nem egyenlő azzal, hogy akarna téged, hát nem is akar.
2023. febr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
24%

Ezt a következtetést hány férfi alapján vontad le?

A legnagyobb baj, hogy te csak szélsőségekben, végletekben, és előítéletekben tudsz gondolkodni.

2023. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
83%

"Miért viselkedik így a férfiak többsége ?"


Az ilyen kérdésekre általában férfi és női oldalról is az szokott lenni a válasz, hogy mind mások vagyunk. Valószínűleg többségében ilyen férfiakkal ismerkedsz, azért viselkedik a legtöbb férfi úgy ahogy, azok közül, akikkel ismerkedsz...

2023. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%
Miért nem kérdezed meg tőle?
2023. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem kérdezik meg, hogy hogy vagy, mert biztos egyiknek sem Matyi a neve.


De amúgy igazából lehet, hogy van más jelölt náluk..

2023. febr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igazából mindegy milyen férfival ismerkedem az összes ezt csinálja.


Ez nem véglet ezt úgy hívják tapasztalat. Persze mindenki más én ezt a közhelyes marhaságot már nem hiszem el.

2023. febr. 5. 13:53
 8/17 anonim ***** válasza:
24%
Kezdjük ott, hogy te sem válaszolsz vissza!
2023. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, add tudomására,hogy többet szeretnél. Kérdezz rá,hogy miért nem keres, a komminikáció a kapcsolat alapja, nélküle nem fogsz soha sehova jutni. Hogyhá csak úgy érezzük,hogy egy opció vagyunk akkor onnantol nem fektetünk energiát másba.


Szerintem egyértelmüen valamit te hobázol,ha mindig ugyan azt a mintát véled felfedezni a férfiakban. Dr Csernusnak van egy könyve, az a címe,hogy "A nő" talán érdemes lenne egyszer elolvasni,vagy youtubon van hangoskönyv belőle

2023. febr. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenki szembe jön az autópályán, akkor lehet, hogy el kéne gondolkodni, hogy mi megyünk rossz sávban… egy férfi, ha jól érzi magát egy nővel, akkor levakarni sem lehet, mert jön.

Ennyi infóból nem lehet megmondani, hogy hol a bibi, az sem világos, hogy párkapcsolatban vagytok-e, vagy csak az udvarlási szakasz.

2023. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!