Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez ?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy ugy érzem sokszor be vagyok korlátozva mert a párom elvárja hogy kb 2-3 óránként jelentkezzek és irjak valamit vagy hívjam. Ha esetleg sok a dolgom vagy alszom és elfelejtettem irni hogy aludni fogok nappal esetleg pár ora múlva már vár a litánia meg megy a vita hogy hova a francba voltam mert aggodott stb és miért nem lehet jelentkezni . Én ugy gondolom hogy akkor kéne aggódni meg hisztizni ha esetleg egésznapra eltűnnék vagy több napra nem 4-5 ora múlva . Szoltam is emiatt de azzal jön hogy

ő szeret és ezért van ez,én ugy gondolom hogy kicsit sok amit csinál .



2023. febr. 5. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2023. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem normális dolog.

Az egyetlen alkalom, amikor szoktam kérni a párom, hogy időnként jelentkezzen, ha kimarad éjjel. Van barátja, akitől hosszú, kivilágítatlan földút vezet haza, és mivel isznak is, gyalog jön. Ilyenkor azért aggódni szoktam én is, és ha ír egy(!) üzenetet, avval nagyon megnyugtat.

De ha máshol van programja, akkor ez nincs, szoktam is rá figyelni, hogy ne zavarjam, nem hívogatom, meg amíg nem éltünk együtt, akkor se kellett elszámolni. Sokszor a munkája miatt csak este jelentkezett, ezt el kell fogadni. Nem mindenki telefonnal a seggében él.

Én se örülnék, ha valaki ilyen gyakran keresne. Szerintem mondd el nyugodtan, hogy ez a túlzott aggodalom nem a szeretet jele, és téged zavar. A legtöbb embert ugyanígy zavarná.

2023. febr. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kontrollmániás nárcisztikus pszichopata személyiség.

Menekülj.

2023. febr. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lesz ez még rosszabb is.
2023. febr. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy párkapcsolatban van valaki, még ugyanúgy szüksége van énidőre. Nem lehet elvárni, hogy 0-24 írogatás meg készenlétbe legyen, ha meg nem akkor megy a cirkusz. Kell az énidő.

Ez meg, hogy abba csomagolja "aggódott", hát ebbe is lehet valami, de még valószínűbb, hogy kontroll van mögötte.

Vannak különböző emberek. Van aki társfüggő, magyarán rá van csimpaszkodva a másikra. Azon agyalgat a másik hol van, miért nem ír, biztos megcsal, meg a különböző agyszülemények.

Meg van a másik tipusú ember, aki úgy gondolkodik, hogy oké van párom, de ezen kívül még kell az énidő. Tudja, hogy ott van neki a párja, nem szalad el. Nem aggódik, hogy mit csinál a másik. El tudják értékesen tölteni a külön töltött időt. Ha meg újra találkoznak örülnek egymásnak, nem azon megy a cirkusz "hol voltál, mér nem írtál? stb"

2023. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális! Ez nem szerelem ez kontroll! Ahogy fentebb már írták a Nárcisztikus vagy a Pszichopata személyiségre jellemző ez a fajta irányítás, ellenőrzés.

A meghosszabbításának és a tulajdonának tekint, mint egy rabszolgát, nem egy különálló személynek. Szerintem is Menekülj és ez nem vicc, borzalom egy ilyen lény mellett élni, ha vele maradsz kiszivja belőled az életet. És felejtsd el, hogy megváltozik!

2023. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt most az van, hogy úgy viselkedik, mintha az apád lenne, te meg egy kislány. Mi az, hogy elvárja ki ő neked az apád vagy a főnököd?
2023. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7

Igaz.

Nem egyenrangú partnerként kezel.


"Ha esetleg sok a dolgom vagy alszom és elfelejtettem irni hogy aludni fogok nappal esetleg pár ora múlva már vár a litánia meg megy a vita hogy hova a francba voltam"

Mikor mész wcre arról nem kell beszámolnod??

2023. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem egészséges, ezt te is tudod!...
2023. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Amit leírtál az a vegytiszta Nárcisztikus.

Nézzük, korlátoz, elvár tehát parancsokat osztogat neked, amit végre kell hajtanod.

"Jelentkezzek, írjak, hívjam, ha ez nem történik meg pár óránként,jön a vita, veszekedés, litánia (büntetés). Ő folyamatos figyelmet akar! Akkor is vele foglalkozz, amikor nincs melletted, egy lelegzetvetelnyi időt sem hagy neked. Őt nem érdekli, hogy neked ez jó-e. Csak maga körül pörög és azt várja el, hogy te non stop vele törödj. Ezzel izolál, egy idő után, minden mozdulatodat megkérdőjelezed, nem jársz el sehová, leépülnek a kapcsolataid, lelkiismeretfurdalásod lesz, ha nélküle elmennél valahová. Mert, ha ellenkezel jön a büntetés! A büntetéssel vádolni fog, hogy megcsalod, ha elmész rá ne haragudj ő Csak aggódik, mert szeret. Féltékeny, mert az exe megcsalta.. Ezt majd beveszed, mint a kanyart és szép lassan fogy a levegőd. Minden egyes baszogatás után be akarod bizonyítani, hogy nincs oka aggodalomra, féltékenységre. Egyre fáradtabb és frusztráltabb leszel. Csak azt érzed, hogy valami nem jó, furcsa. Ezeket a manipulatív technikákat és még 200 másikat váltogatva tolja majd az agyadba, amíg azt sem fogod tudni fiú vagy lány vagy és magadban keresed a hibát. De nem benned van!

A youtubeon találsz egymillió videót erről.

2023. febr. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!