Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm nem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm nem szeretne gyereket, én pedig szeretnék akkor nem érdemes tovább együtt lennünk?

Figyelt kérdés

23 éves és nem szeretne, taszítja az hogy egy baba legyen a hasában. Gondolom nem sok esélye van hogy változzon a véleménye.


Én szeretnék legalább egy gyereket mindenképpen. Ezek után úgy érzem nincs jövője a kapcsolatunknak. Bár bízom abba hogy meggondolja magát, de ha 23 évesen így gondolja szerintem nem nagyon fog változni.


2023. febr. 5. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Hagyd őt ezzel békén.
2023. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%

Ő gyerek még a gyerekhez.

Keress idősebb felelosségteljesebb felnőtt nőt inkább.

Habár azoknak felnott férfi is kéne.

2023. febr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ő szüli meg, ő az anya, ha elhagyod, vagy szakítottok ő neveli. Szerinted csoda, hogy nem akar? Azon kívül a mai világban azért gyereket vállalni 30-on felül sem akarnak nők nemhogy 23 éves lány! Hagyd békén!
2023. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ennek így nincs sok értelme.
2023. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

34 vagyok, sohasem akarok gyereket, mert én hordanám ki (bocs, engem is tazsít, hogy valaki az én testemen nevelkedik, és még szülés után is használja), én szülném meg (ha nem halok bele) és ha elhagy a barátom, én nevelném.


Kizárt. A gyerekekkel semmi bajom, sajátot nem kérek.

2023. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem tehetek róla, szeretem ugyan a gyerekeket, de engem is taszít erősen. Gyerekkorom óta, engem ez az egész traumatizált. Mit gondolsz, miért hitegetik vele a gyereket, hogy a gólya hozza? :D

Szóval láttam egy szülős jelenetet, anyám próbálta beadni, hogy ez túlzás nem is ilyen, meg ilyen-olyan csodálatos, hát köszönöm, nekem sajnos nem hiányzik. Gondoltam majd megváltozik, de nem akar.

És párom ezt elfogadja. Azt mondta bár ő szíve szerint szeretne, én hordom ki, a nő döntése a dolog, és sosem "kényszerítene" ki nekem érzelmi zsarolással ilyesmit.

Persze van aki nem fogadja el, nos akkor véget kell vetni a kapcsolatnak.

De a nőknek soha nem lehet beleszólni az erről való elképzelésükbe, mivel az ő dolguk-gondjuk az egész, és ami ezzel jár.

2023. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Kétlem, hogy gyereket akarsz. Mármint fasziként ez semmit nem jelent. Semmi felelősség.
2023. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

En szinten nem szeretnek sajatot, a párom eleinte akart, de aztán azt mondta, fontosabb neki a kapcsolatunk és én, mint egy meg nem született gyerek.

Eleinte én is akartam, aztán sokat változott a véleményem.

2023. febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Engem egészen addig taszított a gyerek gondolata, míg nem találkoztam olyan férfivel, akitől el tudtam képzelni. Most sem rajongok az ötletért, se a gyerekekért, de amikor ránézek, néha érzem, hogy vele jó lenne. Ilyen opció is van. Hogy veled nem akar, de mással talán igen. Egyébként még nagyobb fiatal. 23 évesen végeztem egyetemen és legalább 10 évet akartam dolgozni ilyen házasság, család témák előtt.
2023. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Ne bízz abban, hogy meggondolja magát, teljesen valid a mostani álláspontja is.
2023. febr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!