Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek tovább? Már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek tovább? Már el telt egy kis idő, de még mindig bánt!

Figyelt kérdés

Halihó!19 éves lány vagyok és másfél éve vagyok együtt a párommal kivéve egy hetet...amikor szakított velem.Azóta persze együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást,de egyszerűen még mindig nem hevertem ki,hogy ilyen hülyeség miatt kidobott.(Röviden:Nem nagyon szerette ha eljárok és ezért már nem is nagyon mentem sehova...és valahogy ez annyira elhatalmasodott rajtam, hogy már alig mozdultam ki.)Amikor szakított velem azt mondta, hogy én sehova nem megyek ezért haggyuk,mert ő még fiatal és élni akar.Szóval lényegében olyan dolog miatt dobott ki amit ő tett velem.Hát mondom jó akkor ennyi.Nagyon szenvedtem....hihetetlenül.Aztán pár nap múlva felhívott,hogy beszéljük meg..és elmondta hogy rájött mit dobott el és hogy szeret.Megbocsátottam...összejöttünk.Én visszatértem önmagamhoz és most jól vagyok.

Csak valahogy még mindig nem tettem túl magam rajta....mert tudjátok nekem is volt olyan hogy elgondolkodtam rajta hogy szakítok vele, mert sokat játszott a számítógépen és egyre kevesebbet foglalkozott velem.Ez lényegében mára már megváltozott....csak borzasztó érzés volt hogy annyi esélyt kapott és ő meg egyetlen hiba után kidob engem.Nagyon szeretem és tudom hogy ő is szeret.....de ez nagyon nagy törés volt bennem.

Igazából nem is tanácsot várok..csak jó volt leírni..és kíváncsi vagyok hogy mit gondoltok erről.


2010. okt. 4. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sárga. De lehet, hogy kék.
2010. okt. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor ő játszott, és ez neked nem tetszett, megbeszélted vele? Elmondtad, ami bántott? Tudod: néma gyermeknek az anyja sem érti a szavát. Persze, tudom, hogy egy igazi szerelemben nem szabad, hogy a játék előbbreveló legyen, mint a párunk, de akkor is fontos a kommunikáció. Te elfojtottad, ő meg nem, vagy egyszerűen csak nála hamarabb szakadtak a "húrok".
2010. okt. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azt gondolom, hogy ha túltettétek magatok rajta, akkor már hagyjátok békében azt az életszakaszt és a jövőbe fektessétek az energiáitokat.

Mindenkinek vannak hibái, van amiket meg lehet bocsájtani, sztem ez ide tartozik. Ha meg megváltozott amugy is a jóirányba - ezt te tudod csak - akkor meg nincs semmi gond talán.

2010. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen..igazatok van...csak tudjátok jó volt hallani!Köszönöm nektek!
2010. okt. 4. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!