Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg barátnőmt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg barátnőmtől hogy komolyan szeret-e még?

Figyelt kérdés
általában jót beszélünk de nekem nagyon furcsa :S olyan furcsa dolgokat csinál szájfény amit még életében nem viselt, parfüm meg ilyesmik szeretném megkérdezni tőle hogy még szeret-e egyáltalán nem csak mondja de szelíd kérdéssel mert nem akarok rárontani tudtok-e egy-kettőt? :)
2010. okt. 4. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Te komolyan azt hiszed nem szeret, megkérdőjelezed a szavát azért, mert tetszeni akar neked és szájfényt illetve parfümöt használ? Nekem akar imponálni vele...istenem..
2010. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

No és a szájfénynek mégis mi köze van ahhoz, hogy szeret-e?

Amúgy meg: a szerelmet nem szavakkal kell bizonyítani, hanem tettekkel. Azt érzi az ember, ha valaki szereti.

2010. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
figyu de az a baj hogy nem nekem imponál...
2010. okt. 4. 19:16
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és nem igazán érzem a szeretetét
2010. okt. 4. 19:16
 5/8 A kérdező kommentje:
és nem a kérdésre válaszoltatok nem ismeritek a helyzetet :)
2010. okt. 4. 19:18
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogyhogy nem neked imponál? Ha nem neked akarna tetszeni akkor nem is vennéd észre, hogy használ ilyeneket.

Ha nem érzed hogy szeret akkor mondd ezt, mert ez a gond, nem a szájfény. Ez esetben mondd neki, hogy:


"Ne haragudj drágám, de nem érzem mostanában, hogy komolyan szeretnél, a tetteid nem ezt sugallják, nem mutatod ki eléggé". Ilyen egyszerű, erre majd mond valamit.

2010. okt. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
értem köszi amúgy más suliba járunk és szerintem onnan akar valakinek mert az kizárt dolog hogy nekem akarna de most nem magyarázom miért :)
2010. okt. 4. 19:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igazad van,valakinek tetszeni akar.Nem kell rárontanod,hiszen nem vadember vagy,jó nevelést kaptál,nem a dzsungelben élsz,csak megkérdezed tőle hogy: figyelj maca,most akkor mi a szitu?Kinek kenceficézed magad?Csicseregd el de nagyon gyorsan,vagy leverlek mint tyúk a töreket.

A részleteken még finomíthatsz.Egyúttal készülj fel,hogy szakítani fog veled még ezen beszélgetés alatt,mivel felszínre hozod a kis titkát,és nem lesz értelme meghagyni a mostani állapotot.Úgy is írhatnám,hogy magad alatt fogod vágni a fát,de előbb-utóbb úgyis kibújna a szög a zsákból,akkor inkább előbb.

2010. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!