Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kérdezzem meg a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérdezzem meg a lányt akit szeretek, hogy járna e velem?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A Niagara vízesésnél kérdezd meg kézen állva, tapsolva trombitálva!
2011. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hívd el kávézni, beszélgessetek, mondd el neki, hogy nagyon tetszik neked, szeretnéd megismerni, stb.. Sajnos "könnyebb" megoldás nincs. Sok sikert!
2011. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mi vagy te????..5-éves,hogy járna veled,milyen kérdés ez??

...ezt csak az oviba szokták megkérdezni!!!!..látom kisgyerek vagy még : )ilyet soha nem szabad megkérdezni,de ha 12 éves vagy akkor rendben van!!!!!

2011. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondja. Ezt érezni kell. 18F
2011. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az előzővel értek egyet de nem mond meg konkrétan hogy szereted csak hogy kedveled eléggé és szeretnél többet.

A szeretlek szót semmi esetre se használd mert a legtöbb lány megijed tőle!

2011. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mond meg neki,hogy te kellesz nekem és kész,és nem adlak oda senkinek...azt,hogy járnál-e velem az gyerekes ilyet nem szabad mondani!
2011. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


Annyit még hozzá tennék, hogy tudja, hogy szeretem és elméletileg ő is szerelmes belém..és szinte állandóan együtt vagyunk. Csak én még nem jártam senkivel és elég tapasztalatlan vagyok.

2011. okt. 13. 15:45
 8/11 A kérdező kommentje:
És neki sem volt még senkije..
2011. okt. 13. 15:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként?
2011. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
15
2011. okt. 13. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!