Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfogadni barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xsedan kérdése:

Nem tudom elfogadni barátnőm múltját. Valaha elfogom felejteni?

Figyelt kérdés

Már fél éve együtt vagyunk.

A barátnői rib**ncok, egytől-egyig..

Sejtésem így mindig volt, affelől hogy benne is van ilyen hajlam. Hát a barátnői screenshotokat küldtek, hogy ő sem különb náluk. És ami ezekben volt az megütött… Olyat szop**tt le akivel nem is jártak, mindenhetvegen diszkóztak. Kavaras, kavaras hatan..

Meg hogy ő neki nem eleg a 15centi inkabb 20.. bar ezt akkor irta nekik mikor egyutt se voltunk.. nekem tortenetesen 15 van..

onbizalmamat elvesztettem..

Szamon kertem rajta, o azt mondja eleteben 3fiuval volt ossz-vissz erre megesküszik stb.. nem tudom ezek utan elhinni..


2023. febr. 9. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Lefeküdtél vele 1-2 kellemes alkalommal, szép emlék marad, ennyi. Az élet úgyis szar, legalább egy picit jó volt.
2023. febr. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem tok mindegy? Bar jobban jar, ha otthagyod, majd talal valami ertelmeset.
2023. febr. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Te mennyi csajt fektettél meg előtte?^^

Mennyire mondtad, hogy jó a segge, a melle, pont ilyen tetszik, lejjebb soha nem adok?

2023. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted miért mutatták ezt meg neked a "barátnői"? Szét akarnak szedni.

Attól, hogy nagy arccal hazudozik a havernőknek, meg sokat bulizott, simán lehet igaz, amit mond.

Viszont teljesen felesleges időhúzás vele lenned. Ebből sose lesz normális kapcsolat, mert te sose fogsz benne bízni.

Te is egy strigula leszel neki a sok közül, aztán keres helyetted egy normálisat. Te meg keresel valami penészvirágot, aki a faxt gumikesztyűben fogja meg, aztán panaszkodhatsz életed végéig, hogy nem szeret szexelni a Zasszony, évi egyszer hajlandó, misszionáriusban, csukott szemmel.

2023. febr. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

#5:

Meghalok a röhögéstől. 😂😂😂

2023. febr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
De te sosem kalandoztál, meg írtál nőkről hasonló stílusban. Ha nem bízol benne, meg magadban, ez akkor halott.
2023. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Dehát mi közöd van hozzá?

Szerintem is szakíts, mert nem vagy normális.

2023. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
És akkor el kéne ájulni a 15 centis pöcsödtől, vagy mi?
2023. febr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!