Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak szerintem megalázó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem megalázó?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek van egy "haverja" akivel nagyon régen lefeküdt, megcsalta vele az exét.


Most megkérdezett a barátnőm, hogy zavar-e engem (nevezzük nevén) Ábel. És hogy találkozhat-e vele.


Tudom hogy a srác többet akar, regényeket ír a barátnőmnek, viszont erre az a kifogás hogy "Ábel az mindenkivel ilyen"


Az a vicc hogy amúgy nem is tud rólunk a gyerek


2023. febr. 9. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak szerinted.
2023. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
ÉN, FÉRFIKÉNT, az anyjába küldtem volna a csajt. Ott és akkor!
2023. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Jogos, ha megkérem hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot, nem fogja.
2023. febr. 9. 20:00
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Persze, hogy nem, mert a pasassal barátság extrákkal kapcsolatot ápolt/ápol/fog ápolni.
2023. febr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
2023. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az nem az én kérdésem 😊


Ez a szituáció teljesen más, ott a csaj nemet mondott

Itt nem

2023. febr. 9. 20:04
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem mar abel beleelvezett parszor a barinodbe amit te szepen ki is nyaltal belole
2023. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Hát, elég gázos csajod van
2023. febr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "barátok" sosem jelentenek jót a tapasztalataim szerint. Én már most biztosan megmondanám, hogy felejtse el, hogy vele barátkozik, mert abból semmi jó nem fog kisülni számodra.

Nekem az ex barátomnak voltak ilyen kis barátnői. Kiderült, hogy az egyik az első szerelme volt. Egy másikkal meg is csalt...és jött a duma, hogy "csak barátok vagyunk, nem kell semmitől tartanod". Köszönöm, nem kérek az ilyen barátokból.

2023. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező most őszintén mit akarsz te olyan csajtól, aki hűtlen volt? Lehetséges, hogy az exet szintén így verte át mint téged. Mit akarsz te, amikor megcsak nem is tud a létezésedről Ábel? Bár nem sokat számít, ha akkor lefeküdtek, mindkettő gerinctelen giliszta.
2023. febr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!