Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jövőhéten évfordulónk lesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövőhéten évfordulónk lesz a párrommal ötleteket szeretnék kérni vettem egy üveg bort de mellé nem tudom mit kéne valami kis apróságot szeretnék akár képes idézetes vagy valami vissza emlékezős dolgot, ötletek?

Figyelt kérdés
szívesen várok idézeteket dalszövegeget verseket bármi féle ötletett
2010. okt. 4. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A barátom pezsgőt és Raffaellot vett az évfordulónkra, és nekem az pont ideális volt, ha valami idézetet vagy dalszöveget rakott volna elém, számomra az már túl nyálas lett volna. De ti tudjátaok, milyen a kapcsolatatotok és mekkora feneket akartok keríteni neki.
2010. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
porcelán medálion én azt festettem a pasim anyjának, mivel porcelánfestő vagyok kis ajándék és tetszetős, de ha csaj vagy akkor valami szexi cuccban szolgáld fel a bort
2010. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gratis30 ***** válasza:
Előttem szóló véleményét osztom, de ha ez nem tetszene neked akkor csak te tudod, hogy milyen a párod, minek örülne.
2010. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igazából eddíg nem jöttek nagyon össze ezek az éfordulók ezért is vagyok most tanácstalan magamat oda adósat eljátszotam már albumot is csináltam de sajnos nem tudom mi az aminek tényleg örűlne és eltudná tenni emlékbe most azt találtuk ki h elutazunk 1 hétvégére igazából ezért is szeretnék valamit amit eltehet majd mert a többi adja magát de kézzel fogható emlékre lenne szügségem
2010. okt. 4. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:
de férfi vagy vagy nő?
2010. okt. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
2010. okt. 5. 00:07
 7/9 gratis30 ***** válasza:
Akkor ott ahova utaztok vegyetek valami közös kabalát. De begyűjthetitek onnan a szappant, köntöst meg egyéb a szálláshelyen lévő céglogós cumókat.
2010. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor egyszerű az egész.csinálj neki egy szex kupon füzetet vagy kívánság kupont ahogy tetszik.amolyan spirálos füzetbe és ha beadja köteles vagy teljesíteni:)szedd össze hogy miket szeret veled csinálni vagy ha főzöl mi a kedvence stb.
2010. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen ez nem rossz ötlet csak szerintem nincs nagyon benne semmi pláne szeretne valamit elmondja és csinálom úgy hogy nem tudom mennyire örűlne neki na meg ha úgy csinálok valamit hogy kedvem is van hozzá az sokkal jobb mint így muszájból
2010. okt. 5. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!