Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyiket vegyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiket vegyem meg neki? Egy éves évfordulónk lesz.

Figyelt kérdés

A barátnőmnek szeretnék nyakláncot venni ajándékba, kettő közül nem tudok választani.


[link]


Én 23 éves vagyok, ő meg 20 éves.

vagy



[link]


2011. aug. 29. 11:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az arany színű dolgokat, így az 1-esre szavazok. De ha megnézed, hogy milyen jellegű ékszerei vannak a barátnődnek, akkor talán könnyebb lesz a döntés
2011. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlzás ilyen drága ékszer 1 éves évfordulóra. Mit fogsz adni a 20.-ra?
2011. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
A második nekem túl giccses. Talán az első szebb, de nincs olyan szép, mint amilyen drága. Én speciel műszaki cikknek jobban örülnék. Legyen az tv, nintento wii, akármi. Ez csak luxuscikk, amin mondom egyáltalán nem látszik milyen drága is, és ha valahogy elhagyja, belebolondul..Meg az kell h a buszon emiatt támadják meg..
2011. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy inkább aranyat vagy ezüstöt szokott hordani. Mert én pl CSAK ezüstöt hordok, nekem kifejezetten nem is tetszik az arany, tehát hiába kapnék ilyesmit, nem venném fel soha.

Ha ezüstöt hord, azt vedd neki, ha aranyat, akkor pedig az aranyat vedd

2011. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A 2. nekem jobban tetszik 21 éves női szemmel, de van,aki utálja az aranyat, más az ezüstöt, ezt gondold át, de inkább a 2. :)
2011. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
amúgy ez nem drága egy kicsit? bocsi, hogy kötekedek, de ez egy vagyon...
2011. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:37


Nem járunk busszal.

2011. aug. 29. 11:39
 8/28 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj, de egy 20 éves kislánynak inkább plüss figura kéne, mint ilyen komoly ékszer. Pláne, hogy te is nagyon fiatal vagy. Elhiszem, h szép és nagy ajándékot akarsz, de ez túlzás..Majd 5 év múlva...akkor már ki is fogja érdemelni a hölgy.
2011. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:38


Ha telik rá akkor minek legyek fillérb@szó?

2011. aug. 29. 11:40
 10/28 anonim ***** válasza:
Ember ennyit az első évfordulóra? Jól mehet. De hogy a kérdésre is válaszoljak. Nekem az ezüstös jobban tetszik. Nézd meg az ékszereit és akkor látni fogod melyik illik jobban a képbe.
2011. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!