Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan párkapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párkapcsolatod, amely már az elején bizonytalanul indult?

Figyelt kérdés
Mi lett a vége?

2023. febr. 10. 07:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hoppá, az első "már" szócska felesleges. Anélkül értendő a kérdés!
2023. febr. 10. 07:40
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Hülyeség volt belelezdeni.
2023. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2-es: hogyan lett vége és mennyi idő után? Túl vagy már rajta?
2023. febr. 10. 07:50
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt, mi értelme ennek?
2023. febr. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A párom részéről indult bizonytalanul. 24 éve vagyunk együtt.
2023. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen, bárcsak offoltam volna :D


Azt vettem észre, hogy mindig én írok rá, pedig nő vagyok. Az első írást is én kezdeményeztem Tinderen. Átmentünk Facebookra és én ott bejelöltem de nem jelölt vissza. Meguntam hogy én keresem mindig ezért hagytam. Másfél hónap múlva visszajelölt. Akkor írtam neki, sőt voltam olyan hülye hogy találkozni is elhívtam (ő célzott rá). Megbeszéltük hogy talán péntek. De nem írt és úgy voltam vele akkor hagyom. Kitettem storyba szombaton egy képet (nem miatta) és arra reagált, írtam neki hogy úgy érzem csak én szeretnék ismerkedni, ezért nem kerestem. Mondta hogy csak nem tudta hogy ér rá de kedden biztos ráér. Találkoztunk, tök jó volt, este írt is, hogy jól éreztem e magam. A héten még egy tali volt, csókolóztunk is. De nem nagyon írt Messengeren, csak akkor beszéltünk, ha én írtam és akkor is órákkal később válaszolt. Úgyhogy én eléggé bizonytalan voltam vele kapcsolatban. De végül is egy párt alkottunk pár hónapig és kiderült, hogy amúgy telibe leszar engem és az exét húzogatja meg vadul Tinderezik továbbra is :)


Elég nagy red flag volt hogy sosem akar beszélgetni, kár, hogy nem vettem figyelembe.

2023. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

4-es: sajnálom.


5-ös: gratulálok! :)


6-os: hát igen, valami hasonló van az én esetemben is.


Csak abban vagyok biztos, hogy nincsenek a másikkal szexuálisan együtt. Csak érzelmek vannak - állítólag "baráti". De mintha több lenne... na, mindegy.

2023. febr. 10. 09:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed szerintem. Hagyd a fenébe. Ha én találtam olyat aki túl van az exein és nem akar másokkal dugni és belém szerelmes, akkor te is fogsz :) #6 voltam
2023. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lett volna.

Vot egy pasas, már az elején feltűnt, hogy nem a megbízhatóság mintaképe, többször volt úgy, hogy talizunk mondjuk 7-kor, és 10-kor állított be végül hosszas variálás után. A telót mindig úgy rakta le, hogy lefelé nézzem.

Kvára nem vártam meg, hogy kibontakozzon a történet, nem vagyok rá kíváncsi, ha esetleg megcsalnak, nem megbízhatónak éreztem, így kioffoltam.


A legutóbbi csávó az exe mellől dobbantott hozzám, ő biztosnak mutatta eleinte, hogy engem akar, így nem figyeltem oda eléggé, hogy mégis csak nem egy álom kezdés volt ez így. De végül a papírforma mindent eldöntött, csávó otthagyott a francba, olyan indokkal, hogy én vagyok a szar, de valójában csak nem akart kapcsolatot szerintem, inkább még hülyítene másokat is.


Tanulság: az ilyeneknek sose lesz jó vége.

2023. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy volt ilyen. Végül a férjem lett és született egy kislány is.
2023. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!